Skip to main content

Při hledání správného řešení pro skladování je vždy uklidňující, že máte vedle sebe odborníka. Náš zkušený a informovaný prodejní a designérský tým vám poskytne kombinaci odborného pohledu, poradenství a praktické pomoci.

Hledáte mnohem podrobnější přehled vašeho skladu nebo skladovacího zařízení? Společnost Dexion poskytuje analýzu, poradenství a nepřetržitou podporu.

Analýza & Poradenství

Neposkytujeme pouze obecné rady a pokyny k vašim požadavkům na skladování; jdeme dál a poskytneme vám praktickou pomoc a poradenství s podrobnější analýzou vašich požadavků na skladování.

Naše vlastní analytické a simulační nástroje přenesou vaše potřeby na skladování do specifikace a vyhodnotí všechny oblasti vašeho skladu včetně:

  • Požadovaného rozložení a skladovacího vybavení
  • Místa pro uložení materiálu
  • Optimálizace procesů manipulace s materiálem a rychlosti sběru
  • Úrovně zásob pro dosazení požadované úrovně služeb
  • Strategie nákupu a doplňování

Analysis & Simulation tool

Chcete-li určit optimální uspořádání, tok systémů a procesů a zajistit nepřetržitou optimalizaci vašeho skladu, používáme i nástroj C-WIS (Constructor Warehouse Intelligence System).

C-WIS je první a jediný skladový zpravodajský systém, který pracuje na konkrétních sazbách na kategorizaci zásob a zvýšení efektivity. Ať už jde o změnu vašich umístění ve skladu nebo o změnu modelu nákupu, C-WIS pracuje s vašimi skutečnými údaji a může být spuštěn jako jednorázová analýza nebo průběžně.

Co říkají naši klienti

"Dosáhli jsme zvýšenou funkčnost a naši zaměstnanci jsou s řešením velmi spokojeni. Řešení značně usnadnilo manipulaci s nástroji. Také je nyní jednodušší nástroje najít, což znamená, že jsme schopni optimalizovat časy ve výrobě, což vede ke zvýšené produktivitě a efektivitě."
- Søren Jørgensen, Projektový manažér, Meneta

Ocenění a certifikáty