Skip to main content

Konstruktor pomůže Boots využívat komplexní skladové řešení

 

Boots Group, Spojené kráľovstvo

Přehled případové studie

Zákazník: Boots Group
Krajina: Spojené kráľovstvo
Použité produkty/služby: Standardní paletové regály, Spádové paletové regály.

Požadavky zákazníka
boots uk

Po podnikové revizi udělala společnost Boots strategické rozhodnutí konsolidovat svůj maloobchodní dodavatelský řetězec a zároveň automatizovat svůj centrální sklad.

Důležitá část tohoto ambiciózního projektu spočívala ve vypracování systému rychlého vychystávání pro 100 nejprodávanějších produktů Boots. To mělo být dosaženo přizpůsobením stávající části jednoho ze skladů společnosti o rozloze 5 000 m² na zvládnutí vysokého objemu prodeje těchto druhů produktů.

Řešení od Dexion

Dexion pro sklad vytvořil řešení, které mělo v existujícím zařízení za úkol maximalizovat dostupný prostor. Toto řešení sestávalo z vychystávacího tunelu umístěného za jednoúrovňové spádovým paletovým regálem. Tento tunel byl obsluhován prostřednictvím pallet live lanes.

Toto nové zařízení je otevřeno šest dní v týdnu a obsahuje širokou škálu produktů od plenek po lupínky a nealkoholické nápoje. Zboží se ukládá do roll-containers, přičemž každý den se jich použije okolo 2 000. Řešení bylo navrženo tak, aby bez námahy zvládalo rozdílné hmotnosti výrobků.

Dexion byl společností Boots vybrán v rámci výběrového řízení a jednoznačně splnil zadání projektu tím, že vytvořil spolehlivý systém rychlého vychystávání pro jejich 100 nejprodávanějších produktů.

Výhody řešení od Dexion:

  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vychystávání objednávek pro všechny druhy produktů
  • Automatizace vychystávání 100 nejprodávanějších produktů pro maloobchodní zákazníky v rámci Spojeného království.Dosiahnutá maximálna kapacita vychystávania objednávok v rámci budovy.
  • Pevné základy pro spolehlivý logistický dodavatelský řetězec
  • Spolupráce se společností Dexion zajistila efektivní řešení, které splnilo všechny požadavky definované klientem.

boots uk

Výběr společnosti Dexion jako partnera pro tento ambiciózní projekt se ukázal být velkým úspěchem. Nové skladové řešení zajistilo, že každodenní vychystávání objednávek pro celé Spojené království bude řešeno co nejefektivněji. Dexion klientovi dodal komplexní řešení, které zajistilo vynikající podmínky pro splnění rostoucích obchodních požadavků na desítky let dopředu.

Výsledek

"Boots si vybrala Dexion pro jejich dostupné ceny, design a schopnost poskytnout nám komplexní řešení projektu. Do detailů pochopili to, co jsme od nich požadovali a podporovaly nás během celého trvání projektu."

Dominic Reilly, Projektový manažer, Boots Group

O společnosti Boots

Boots je předním prodejcem zdravotní kosmetiky ve Spojeném království. Vlastní více než 2 500 obchodů po celé zemi, od malých lékáren až po velké obchody se zdravotnickými a kosmetickými přípravky a dalšími druhy produktů.

 www.boots-uk.com