Skip to main content

Řešení přizpůsobené na lepší fungování pro naše zákazníky.

Dexion poskytuje analýzu, rady a nepřetržitou podporu, aby vám to umožnila. Od dílen pro automobilový průmysl, skladování pneumatik a garáže; potravin a nápojů, chladírenských skladů, stavebních výrobků a společností elektronického obchodu, jsme schopni neustále poskytovat světovou kombinaci náhledu, poradenství a praktické pomoci.

Ujistěte se, že děláte věci co nejefektivněji, ale zůstáváte dostatečně flexibilní, abyste se přizpůsobili, když se vaše firma mění.

A pokud to nestačí, pokud hledáte mnohem hlubší přehled vašeho skladu nebo skladovacího prostoru, společnost.

Automatizované sklady

Nabízíme nejpohodlnější řešení s vysokou hustotou skladování a vysokou propustností AS / RS (Automated Storage & Retrieval Systems) pro váš sklad, ať už pro skladování palet nebo krabic.

Více
Vertikální zemědělství

Ve společnosti Gonvarri Material Handling nejsme farmáři, ale odborníci na návrh, konstrukci a výrobu skladovacích řešení, která optimalizují využití dostupného prostoru – ideální partner pro podniky zabývající se vertikálním zemědělstvím.

Více
Malé díly

Od standardních regálových a plastových skladovacích kontejnerů až po strojní zařízení nabízíme komplexní řešení pro regály, kartonové toky, strojní zařízení nebo systémy označování a značení.

Více
Chlazené a mražené zboží

Pokud provozujete chladírenský a mražený sklad, budete už vědět, že výzva přichází s udržením nákladů na minimu.

Více
Dlouhé díly

Systém Longspan obsahuje širokou škálu rámů a velikostí nosníků, takže můžete jednoduše přizpůsobit instalaci tak, aby vyhovovala vašim přesným potřebám.

Více
Těžká břemena

Všechny naše řešení jsou navrženy tak, aby poskytly vašim operativním týmům jasné rozložení a snadný přístup.

Více
Skladování pneumatik

Bez ohledu na vaši velikost a požadavky na skladování pneumatik dokážeme zajistit, že všechno je perfektní

Více
Hi280 Vícepodlažní policový systém

Díky integrovanému mezaninové systému je víceúrovňový policový regál Hi280 postaven na dvou nebo více úrovních. Dokonalé, pokud máte větší sklad, ve kterém se skladuje velké množství položek.

Více
Polo-automatizace

Mobilní paletový regál MOVO firmy Dexion poskytuje vysokou hustotu skladování palet. Pomáhá snižovat náklady na novou budovu a lépe využívá stávající skladový prostor.

Více
Regály pro seizmické zóny

Paletové regály instalované v oblastech, o kterých je známo, že jsou ohroženy seismickou činností, musí být navrženy, posouzeny a konstruovány speciálně tak, aby odolaly seizmickým silám.

Více