Skip to main content
14070
Zpráva o udržitelnosti 2023

Zpráva o udržitelném rozvoji od Gonvarri Industries je odrazem našeho závazku k transparentnosti a dlouhodobé tvorbě hodnot v rámci environmentálního, sociálního a podnikového řízení. Zpráva zdůrazňuje významný pokrok v klíčových oblastech našeho plánu: diverzifikace, vytváření hodnot, digitalizace a udržitelnost.

13328
Certificate ISO 14001-2015 - EN

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13332
Certificate ISO 45001-2018 - EN

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13326
CSA Standard W47.1 - Letter of Validation

The CWB acknowledges that Dexion Storage Solutions SRL is certified to CSA Standard W47.1 - “Certification of Companies for Fusion Welding of Steel”

9264
Paletové regály

Nejběžnější způsob řízení skladových zásob je skladování zboží na paletách. Paletové regály představují nejefektivnější způsob ukládání palet – ale někdy je docela obtížné vědět přesně, který typ konstrukce je potřeba.

9272
PALOMAT®

Efektivní a bezpečný tok palet bez fyzického zatížení zaměstnanců. Ideální pro společnosti, které potřebují manipulaci s prázdnými paletami na úrovni podlahy. PALOMAT® má maximální kapacitu až 25 palet.

10101
LS3 regál s dlouhým rozponem

Silný, odolný, všestranný. Regály Dexion Longspan vám nabízejí nový svět úložných možností.

9798
Uživatelská Příručka Cantilever - Uživatelská příručka

Tato příručka obsahuje: 1. informace o montáži a instalaci, 2. informace o údržbě. Správná montáž, instalace, používání a údržba jsou mimořádně důležité předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9794
Heavy Duty Cantilever – R10 - Instalační příručka

Tato příručka obsahuje: - informace o montáži a instalaci. Správná montáž a instalace jsou mimořádně důležitými předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9790
Light Duty Cantilever – LR12 - Instalační příručka

Tato příručka obsahuje: - informace o montáži a instalaci. Správná montáž a instalace jsou mimořádně důležitými předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9776
Systém Paletových Regálů Speedlock P90 - Postupy konstrukce

Tyto postupy charakterizují komponenty a doporučený způsob konstrukce systému paletových regálů Speedlock P90. Speedlock P90 je univerzální produkt, který je možné sestavit podle konkrétních požadavků, ať už jde o délku, šířku nebo hmotnost dodávaného vybavení nebo druh skladovacích prostor, kde se produkt bude instalovat.

9719
Systém Paletových Regálů Speedlock P90 Pokyny pro uživatele

Speedlock P90 je produktový název systému paletových regálů od společnosti Constructor Group. Speedlock P90 je univerzální skladovací systém, který umožňuje jednotlivé instalace navrhnout s ohledem na skladované zboží.

9249
Pull-Out Unit

Pull-out units provide an efficient storage solution and are ideal if your operation involves staff picking products directly from a pallet.

10518
ISO 45001:2018

Dexion GmbH has implemented and applies an occupational health & safety management system, which is in compliance with the requirements of ISO 45001:2018.

6982
Bezpečnost skladu - můžete si dovolit riskovat?

Mezi nejčastější příčiny pracovních úrazů patří lidský faktor. Nedostatečná údržba, nedostatečný trénink a nezkušenost, všechno toto k nim přispíva.

3805
Testování kvality

Naše evropská vnitropodniková kontrola nepřetržitě testuje komponenty z celé produktové řady, aby zaručila, že bude zajištěna bezpečnost bez kompromisů a bude plně regulována evropskou normou EN15512

2754
Paletový regál P90 - Uživatelský manuál

Tyto postupy charakterizují komponenty a doporučený způsob konstrukce systému paletových regálů Speedlock P90.

2754
Paletový regál P90 - Návod na instalaci

Speedlock P90 je univerzální skladovací systém, který umožňuje jednotlivé instalace navrhnout s ohledem na skladované zboží. Tato univerzálnost umožňuje optimálně využít dostupný prostor a výšku a současně zajistit náležitou pevnost konstrukce.

2378
Revizní kontroly regálů

Nehody se stávají ve všech skladech, ale pravidelné kontroly mohou snížit jejich počet a dopad. Kontroloři regálů společnosti Dexion nabízejí pohodlný komplexní a cenově příznivý způsob, jak se postarat o bezpečnost regálů ve skladech.

2382
Autoservisy

Automobilové dílny potřebují na skladě udržovat velké množství náhradních dílů, které musí být snadno dostupné a přitom bezpečně uložené tak, aby je v případě potřeby bylo možné snadno a rychle najít a vydat.

2481
Automobilový průmysl

Jedním z problémů, který musí řešit výrobci automobilů je skladování, které musí zajišťovat rychlost, flexibilitu a bezpečnost uložení jednotlivých dílů.

2482
Automobilový průmysl – náhradní díly

Problémem, který musí prodejci automobilů a dodavatelé náhradních dílů řešit je požadavek na skladovací řešení, které bude garantovat rychlost a flexibilitu při zabezpečení dodávek komponentů.

2484
Stavební materiál

Výzvy, se kterými se setkává průmysl stavebních produktů a produktů pro kutily, často vyžadují skladování více produktů různých rozměrů, které jsou často těžké, zatímco je musí mít také vystavené za účelem prodeje.

2379
Skladování pro internetové obchody

Výzvy, s nimiž se setkává průmysl elektronického obchodu, vyžadují skladovací řešení, které zajišťují rychlý přístup a dají se jednoduše přizpůsobit nepřetržitým změnám profilu skladu pro udržení tempa s tímto rychlým trhovým místem.

2380
Potravinářský průmysl

Skladování v potravinářském průmyslu vyžaduje maximalizaci prostoru, správu různých teplot uskladnění a reagování na rychlý obrat zásob, za současného zachování nezbytné úrovně hygieny a sledovatelnosti produktů.

2382
Úložné řešení pro štíhlou výrobu

Výrobní proces může být někdy složitý. Efektivní řešení pro uskladnění jsou běžnou výzvou, a to bez ohledu na to, zda působíte ve farmaceutickém, strojírenském, elektrickém, automobilovém, oděvní nebo potravinářském průmyslu.

2389
Policový systém Hi280

Při hledání řešení pro skladování drobných dílů má každý individuální požadavky. Ať už potřebujete cokoli, policový systém HI280 to dokáže zajistit.

2383
Ochrana regálů - příslušenství

Společnost Dexion vám může nabídnout široký výběr ochranných prvků pro stojiny a rámy. Tímto způsobem bude váš paletový regál dobře chráněn před nárazem.

831
Mobilní paletové Regály - MOVO

Systém mobilních regálů (MOVO) od společnosti Dexion představuje optimální řešení na skladování s vysokou koncentraci palet a nejrůznějšího zboží všech rozměrů.

835
Lodní police a skříňky

Během globálního sdílení komodit je potřeba plynulé a efektivní logistiky pro moderní lodní průmysl životně důležitá.

829
Konzolové regály

Moderní konzolový regál od společnosti Dexion nabízí robustní skladovací řešení s vysokou kapacitou, které je specificky navrženo pro skladování dlouhého zboží.

9260
Skladovací stroje

Dynamické skladovací stroje jsou téměř neporazitelnou volbou, když přijde řeč na maximální efektivnost při vychystávání objednávek a opětovné vychystávání malých dílů.

837
DIN EN ISO 9001:2015 (EN)

The examination of the quality management documentation and the subsequent audit have established that Dexion Gmbh works in accordance with a quality management system which complies with DIN EN ISO 9001:2015 regulations.

840
DIN EN ISO 14001:2015 (EN)

The document refers to the environmental management system of the standard DIN EN ISO 14001:2015 and it certifies that Dexion GmbH follows the regulations in place for manufacturing, sales and service within the storage industry.

839
DIN EN ISO 50001:2018 (EN)

The document refers to the energy management system of the standard DIN EN ISO 50001:2011 and it certifies that Dexion GmbH follows the regulations in place for manufacturing, sales and service within the storage industry.

13187
EN1090 Steel Construction Conformity - 2020

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13190
EN1090 Welding Certificate - 2020

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13193
Certificate TUV ISO 9001-2015

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

2899
Welder Certificate - W47.1

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania - Manufacturing and welding of storage system and related steel structure for the Canadian market.