Skip to main content
9798
Uživatelská Příručka Cantilever - Uživatelská příručka

Tato příručka obsahuje: 1. informace o montáži a instalaci, 2. informace o údržbě. Správná montáž, instalace, používání a údržba jsou mimořádně důležité předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9794
Heavy Duty Cantilever – R10 - Instalační příručka

Tato příručka obsahuje: - informace o montáži a instalaci. Správná montáž a instalace jsou mimořádně důležitými předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9790
Light Duty Cantilever – LR12 - Instalační příručka

Tato příručka obsahuje: - informace o montáži a instalaci. Správná montáž a instalace jsou mimořádně důležitými předpoklady bezpečného provozu vašeho systému uskladňovacích regálů.

9776
Systém Paletových Regálů Speedlock P90 - Postupy konstrukce

Tyto postupy charakterizují komponenty a doporučený způsob konstrukce systému paletových regálů Speedlock P90. Speedlock P90 je univerzální produkt, který je možné sestavit podle konkrétních požadavků, ať už jde o délku, šířku nebo hmotnost dodávaného vybavení nebo druh skladovacích prostor, kde se produkt bude instalovat.

9719
Systém Paletových Regálů Speedlock P90 Pokyny pro uživatele

Speedlock P90 je produktový název systému paletových regálů od společnosti Constructor Group. Speedlock P90 je univerzální skladovací systém, který umožňuje jednotlivé instalace navrhnout s ohledem na skladované zboží.

3805
Testování kvality

Naše evropská vnitropodniková kontrola nepřetržitě testuje komponenty z celé produktové řady, aby zaručila, že bude zajištěna bezpečnost bez kompromisů a bude plně regulována evropskou normou EN15512

2754
Paletový regál P90 - Uživatelský manuál

Tyto postupy charakterizují komponenty a doporučený způsob konstrukce systému paletových regálů Speedlock P90.

2754
Paletový regál P90 - Návod na instalaci

Speedlock P90 je univerzální skladovací systém, který umožňuje jednotlivé instalace navrhnout s ohledem na skladované zboží. Tato univerzálnost umožňuje optimálně využít dostupný prostor a výšku a současně zajistit náležitou pevnost konstrukce.

2378
Revizní kontroly regálů

Nehody se stávají ve všech skladech, ale pravidelné kontroly mohou snížit jejich počet a dopad. Kontroloři regálů společnosti Dexion nabízejí pohodlný komplexní a cenově příznivý způsob, jak se postarat o bezpečnost regálů ve skladech.