Skip to main content

Dokážeme uspokojit i ty najjedinečnejšie nároky na skladování. Naše výrobky je možné odebírat standardně nebo přísně přizpůsobit náročnějším požadavkům. Od automobilového průmyslu, po letectvo, po potraviny a nápoje, až po námořní a vodní dopravu neexistuje sektor, pro který jsme neposkytli úložné řešení.

Kromě toho se spoustou dalšího příslušenství a doplňků si vždy můžete být jisti, že vaše účinnost je na jejich optimální úrovni, ochrana a bezpečnost jsou na nejvyšší úrovni a vždy jste napřed v poznání trendů v průmyslu, předpisy a osvědčenými postupy.

Logističtí dodavatelé

Úložné prostory, které jsou navrženy s jasným pochopením způsobu přesunu a použití položek, mohou významně šetřit čas a urychlit procesy.

Více
Automobilový průmysl

Naše řešení pro automobilové dílny jsou založeny na našem regálovém systému Hi280, který integruje různé skladovací příslušenství pro různé komponenty do jednoho úložného systému.

Více
Potraviny & Nápoje

Pokud vlastníte sklad potravin a nápojů, denně budete muset řídit různé skladovací teploty, reagovat na vysoký obrat zásob a udržovat úroveň hygieny a sledovatelnost produktu. Náš sortiment řešení je všestranný, aby vyhovoval vašim specifickým požadavkům na skladování a pomohl vám splnit vaše požadavky.

Více
Štíhlá výroba

Pro ty, kteří pracují v tomto odvětví, je potřeba efektivních řešení skladování každodenní výzvou. Celkovým cílem je snížit míru chybovosti, zlepšit ergonomii a pracovní tok, udržet optimální úroveň produktivity a mít dobře organizované prostředí pro každou fázi zpracování.

Více
Elektronické obchodování

Rychlý a přesný proces doručení přináší důvěru dobře orientovaného online zákazníka. Sortiment skladovacích automatů společnosti Dexion automatizuje vaš provoz.

Více
Farmaceutický průmysl

Pokud máte různé požadavky na bezpečnost, sledovatelnost, hygienu a teplotu, často to bude mít za následek požadavek na řešení pro ukládání na zakázku.

Více
Garáž a dílna

V malé dílně se mohou vyskytnout různé druhy skladovacích řešení; na paletizované zboží nebo skladování dlouhého zboží, cenného nářadí a nástrojů nebo malých částí v plastových nádobách v regálových systémech.

Více
Stavebniny

Od regálů do prodejen přes paletové regály a stroje poskytujeme skladovací řešení pro stavební výrobky a maloobchodní prodejny.

Více
Rybolov

Rybářský průmysl usiluje o rozvoj moderní, efektivní a udržitelné výroby a skladování mořských živočichů.

Více
Oděvy / Oblečení

Sortiment úložných řešení společností Dexion se snadno přizpůsobí trvalému objemu a změně zásob a zajišťuje rychlý přístup, který vám umožní udržet se na rychlém trhu. Ať už jste tradiční prodejce či nový online obchod

Více