Skip to main content

Dexion splní očekávání Domino's Pizza

Domino's Pizza, Holandsko

Přehled případové studie

Zákazník: Domino's Pizza
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Paletové regály P90, Spádové paletové regály P90, Vjezdové regály P90, Regály HI280 so šikmými policemi

Požadavky zákazníka

Domino Pizza zaznamenala nárůst prodeje v Nizozemsku a Belgii a jejich existující distribuční centrum nebylo možné rozšířit tak, aby uspokojilo tento dotaz.

Na to, aby mohla společnost splnit tyto rostoucí požadavky, hledala nové distribuční centrum, které by bylo schopné růstu objemu prodeje zvládnout.

dominos sk

Vzhledem k druhu produktů firmy Domino mají ve svých distribučních střediscích tři skladovací zóny: mrazící jednotku, studený sklad a suchý sklad. Během špičky je frekvence vychystání zboží velmi vysoká. Domino využívá širokou škálu rozmanitých produktů - těžké, lehké, čerstvé (zeleninové), suché (oblečení, kuchyňské doplňky) a objemné (krabice na pizzu), z nichž všechny jsou nutné v závislosti na objednávkách vyzdvihnúť a Distribuovat z centier.

Řešení od Dexion

Jako součást plánování projektu přemístěte své distribuční centrum do města Gorinchem se společnost rozhodla spolupracovat s Dexionom, především díky své schopnosti pochopit požadavky Domino a zlepšit plány projektu.

Díky spolupráci s Dexionom bylo nové distribuční centrum vybaveno mimořádně efektivním řešením, které Domino umožnilo bez problémů zvládnout vyřizování objednávek v náročných hodinách.

Výhody řešení od Dexion:

 

  • Schopnost do podrobností splnit podmínky společnosti Domino, které pokrývají tři typy skladovacích zón, jakož i různé druhy produktů.
  • Vylepšení projektu odbornými znalostmi Dexionu a zabezpečení co největší efektivity řešení.
  • Bezproblémový presun, který umožňuje rozšíření skladové kapacity a zajištění dalšího růstu obchodu do budoucnosti.Výber Dexionu ako partnera v tomto projekte zabezpečil, že Domino's bude môcť ťažiť z rozsiahlych skúseností s riešeniami distribučných centier.

 

dominos sk

Výsledek

"Partnerství s Dexionom na tomto projektu bylo pro Domino velký krok kupředu. Dexion dokázal přinést své zkušenosti v této oblasti, což nám umožnilo představit mimořádně efektivní nové distribuční centrum."

O společnosti Domino's Pizza

Domino's Pizza je jednou z popředných světových společností zabývajících se nabídkou pizze. Ich vášeň za horúcu, chutnou a čerstvě upečenou pizzu získala miliony lojálních zákazníků po celém 

www.dominos.nl