Skip to main content
2382
Autoservisy

Automobilové dílny potřebují na skladě udržovat velké množství náhradních dílů, které musí být snadno dostupné a přitom bezpečně uložené tak, aby je v případě potřeby bylo možné snadno a rychle najít a vydat.

2481
Automobilový průmysl

Jedním z problémů, který musí řešit výrobci automobilů je skladování, které musí zajišťovat rychlost, flexibilitu a bezpečnost uložení jednotlivých dílů.

2482
Automobilový průmysl – náhradní díly

Problémem, který musí prodejci automobilů a dodavatelé náhradních dílů řešit je požadavek na skladovací řešení, které bude garantovat rychlost a flexibilitu při zabezpečení dodávek komponentů.

2484
Stavební materiál

Výzvy, se kterými se setkává průmysl stavebních produktů a produktů pro kutily, často vyžadují skladování více produktů různých rozměrů, které jsou často těžké, zatímco je musí mít také vystavené za účelem prodeje.

2379
Skladování pro internetové obchody

Výzvy, s nimiž se setkává průmysl elektronického obchodu, vyžadují skladovací řešení, které zajišťují rychlý přístup a dají se jednoduše přizpůsobit nepřetržitým změnám profilu skladu pro udržení tempa s tímto rychlým trhovým místem.

2380
Potravinářský průmysl

Skladování v potravinářském průmyslu vyžaduje maximalizaci prostoru, správu různých teplot uskladnění a reagování na rychlý obrat zásob, za současného zachování nezbytné úrovně hygieny a sledovatelnosti produktů.

2382
Úložné řešení pro štíhlou výrobu

Výrobní proces může být někdy složitý. Efektivní řešení pro uskladnění jsou běžnou výzvou, a to bez ohledu na to, zda působíte ve farmaceutickém, strojírenském, elektrickém, automobilovém, oděvní nebo potravinářském průmyslu.