Skip to main content

Poradenství - Řešení - Instalace - Inspekce

Spolu s předními světovými úložnými řešeními přicházejí konzultace, instalace a revizní kontroly na světové úrovni.

Doplňující naše rozsáhlé produktové portfolio zákaznicky orientovaných úložných řešení je náš komplexní balík kontrolních a bezpečnostních služeb od našich kvalifikovaných inspektorů a inženýrů.

Zahrnující návrhy a poradenství v oblasti skladování; bezpečnost a kontrolu regálů a přestavby systémů na podporu budoucí expanze nebo racionalizace. Nemluvě o odborné instalaci projektu.

Takže ať už si vyberete z našeho hlavního sortimentu služeb, nebo budete potřebovat něco více na míru, je to end-to-end nabídka přizpůsobena vašim náročným požadavkům. Vyberte požadovanou službu z níže uvedených možností. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, nezapomeňte nás kontaktovat.

Poradenské služby

Hledáte mnohem podrobnější přehled vašeho skladu nebo skladovacího zařízení? Společnost Dexion poskytuje analýzu, poradenství a nepřetržitou podporu.

Více
Kontroly regálů

Regály Dexion se vyrábějí v nejvyšší kvalitě a jsou navrženy tak, aby vám sloužily dlouhá léta. Regály však mohou být poškozeny při provozu, což představuje nebezpečí pro vaše zaměstnance a vaše podnikání.

Více
Montáž regálů

Díky bohatému know-how v oblasti projektování a instalace, Dexion vám může nabídnout celé spektrum produktů a služeb.

Více
Zdraví & Bezpečnost

Náš závazek vůči zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců a zákazníků je zakotven v našich pracovních postupech, které jsou uvedeny v naší politice ESG.

Více
Servis a údržba

Naše odborné týmy kvalifikovaných servisních a údržbářských inspektorů mohou být na vaší straně; provádění jakýchkoli nápravných prací a poskytování nepřetržité údržby a podpory všech našich produktů ve vašem zařízení.

Více
Kurzy a semináře

Každý člen vašeho týmu, včetně vašich skladových a provozních manažerů, musí pochopit, že je důležité, abyste byli vždy v bezpečí ve vašem zařízení, a zároveň si být plně vědomi následků v případě že tomu tak není.

Více