Skip to main content

Dexion zajistí hladký průběh dodávání zboží pro Veldboer Eenhoorn během rozšíření skladu

Veldboer Eenhoorn, Holandsko

Přehled případové studie

Zákazník: Veldboer Eenhoorn
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Paletové regály P90. Vjezdové regály P90. Policové regály HI280 s policemi s dlouhým rozponem

Požadavky zákazníka

Společnost Veldboer Eenhoorn se zabývá každodenními dodávkami zboží v celém jejich regionu již od roku 1962. Rozhodli se zvýšit kapacitu svého distribučního centra v severním Nizozemsku v důsledku zvýšených objednávek na potraviny. Toto rozšíření bylo třeba dokončit bez jakéhokoli narušení každodenního provozu.

Veldboer Eenhorn, NetherlandsHotelové zařízení, vzdělávací instituce a jiné velké podniky, které tvoří většinu klientů společnosti Veldboer Eenhoorn, často preferují jednoho dodavatele pro všechny své potravinové produkty. Jelikož klientská základna společnosti neustále rostla a existující klienti rozšiřovaly své provozy, Veldboer Eenhoorn museli pokrýt tyto rostoucí požadavky.

Distribuční centrum Veldboer Eenhoorn již vlastnilo úložné řešení od společnosti Dexion, například paletové regály P90, víceúrovňové plošiny a policové regály HI280 s policemi s dlouhým rozponem. Mezi požadavky na rozšíření projektu byly i další chladničky a mrazničky s teplotami od +5 ° C do -30 ° C.

Řešení od Dexion

Díky tomuto dlouhodobému vztahu společnost Veldboer Eenhoorn viděla Dexion jako spolehlivého dodavatele a dokonalého partnera pro zajištění úspěšného rozšíření.

Veldboer Eenhorn, NetherlandsProjekt se musel zrealizovat, zatímco muselo být zajištěno splnění několika klíčových kritérií: prostor v chladničkách a mrazničkách se musel plně využít; logistické operace musely být optimalizovány; montáž měla být dokončena bez narušení provozu - proces vychystávání zboží musel zůstat nepřerušovaný a nepřetržitý.

Veldboer Eenhoorn se rozhodli při instalaci policových regálů HI280 s policemi s dlouhým rozponem. Na vrchu těchto regálů byla umístěna plošina, na níž byly nainstalovány vjezdové regály P90 a paletové regály P90.

Výhody řešení od Dexion:

  • Stávající dlouhodobý vztah zaručoval, že Dexion chápal požadavky Veldboer Eenhoorn.
  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vyřizování objednávek v rámci 10 000 druhů produktů.
  • Žádné přerušení stávajících operací během trvání projektu
  • Dosažená maximální skladovací kapacita v budově, zejména v chladničkách a mrazničkách.
  • Pevné základy pro spolehlivý zásobovací řetězec.

Veldboer Eenhorn, NetherlandsVýsledek

"Jelikož Dexion do detailů rozuměl detailem našich operací, projekt se realizoval bez narušení, umožňujíc Veldboer Eenhoorn splňovat stávající každodenní cíle dodávání zboží."

 

O společnosti Veldboer Eenhoorn

Veldboer Eenhoorn je cateringová společnost a dodavatel potravinových produktů pro hotely, podnikové kantýny a další stravovací zařízení v severním Nizozemsku. Každý den ze svého distribučního centra o rozloze 4 000 m² svým zákazníkům v regionu doručuje zboží z celkového počtu více než 10 000 druhů produktů.

www.veldboereenhoorn.nl