Skip to main content

Twentepoort Group zjednoduší své operace díky kombinovanému řešení od Dexionu

Twentepoort Group, Weirdon/ Holandsko

Přehled případové studie

Zákazník: Twentepoort Group
Místo: Weirdon/ Holandsko
Použité produkty/služby: Paletové regály. Vjazdové regály. Víceúrovňové plošiny.

Požadavky zákazníka

Twentepoort, Netherlands

Společnost Twentepoort Logistics operovala v Nizozemsku prostřednictvím několika lokalit. Avšak tato struktura vedla k pomalejší logistické síti, jak si společnost představovala. Proto se rozhodli zjednodušit a centralizovat své operace vybudováním vysoce efektivního centrálního zařízení o rozloze 30 000 m2.

Díky kombinaci předchozích zkušeností se spoluprací s DEXION, jejich osvědčeného sortimentu produktů, a znalostí a entuziasmu jejich kontaktní osoby si společnost Twentepoort vybrala Dexion na dodávku a instalaci skladovacích systémů, které byly nutné k takový velký a významný projekt

Řešení od Dexion

Tým Dexionu vyhodnotil logistické požadavky Twentepoortu. Museli brát v úvahu skutečnost, že poskytují tak specializovanou dopravu chlazených produktů, jakož i klasického zboží na paletách. Navrhované řešení, které bylo přijato, bylo kombinací různých typů skladování. Ty zahrnovaly:

  • Pozinkované regály, které nejen vyhovovaly projektu skladu, ale také nabídli nejlepší možný poměr ceny a kvality.
  • Vjezdové regály na uskladňování dřevěných přepravních krabic pro leteckou dopravu. Protože všechny mají stejné rozměry a zároveň nemají datum spotřeby, znamená to, že tyto krabice mohou být snadno uskladněny v tomto typu regálů.
  • Víceúrovňové plošiny, poskytující zvýšenou skladovací kapacitu.

Jakmile byl nový sklad dokončen, byly stávající regály a plošiny rozšířené a díky pečlivému plánování je umožněno i případné další rozšíření do budoucna.

Výsledek

Twentepoort, Netherlands

"Během celého procesu jsme byli velmi spokojeni s kvalitou instalace a schopností kombinovat produkty a systémy s cílem zvýšit jejich funkčnost. Proaktivní přístup Dexionu při navrhování a instalaci nových skladovacích řešení byl pro nás neocenitelný."
Martin Noeverman, Výkonný riaditeľ Twentepoort Group 

O společnosti Twentepoort

Twentepoort Group sestává ze tří dceřiných společností:

  • Twentepoort Logistics se specializuje na každodenní dopravu zboží do východní Evropy a střední Asie. Kromě pravidelné silniční přepravy zboží na paletách poskytují i specializovanou dopravu chlazených produktů.
  • Společnost Twentrex se specializuje na dodávky naléhavých zásilek po celé Evropě.
  • TwenPack byl speciálně vytvořen k uspokojení rostoucí poptávky po automatizaci i v obchodních logistických službách pro malo- i velkoobchodní řetězce.

www.twentepoort-logistiek.nl