Skip to main content

CSI / Dexion poskytne perfektní služby pro značku módní obuvi Schuh

Schuh, Midlands/Spojené kráľovstvo

Přehled případové studie

Zákazník: Schuh
Město: Midlands/Spojené kráľovstvo
Použité produkty/služby: HI280. Dexion víceúrovňové vychystávání

Požadavky zákazníka

Od otevření prvního obchodu Schuh v Edinburghu v roce 1981 vlastní tato přední značka obuvi již 100 obchodů ve Velké Británii a zbytku Evropy a úspěšně se prezentuje online před obrovskou fanoušci základnou na Facebooku a Twitteru. V průběhu let získaly několik ocenění včetně ceny Micros Grand Prix Golden Chariot za vynikající doručovací služby.

Ve snaze zachovat spokojenost zákazníků s donáškovou službou, společnost Schuh investovala do nového jižního distribučního centra. To se nachází za velkým maloobchodním centrem New Square Shopping ve West Bromwich. Regionální distribuční centrum (RDC) organizuje donášku bot objednaných online a zajišťuje 24hodinovou dodací lhůtu pro celé Spojené království.

Řešení od CSI/DexionSchuh UK

Společnost CSI je oprávněným distributorem produktů Dexionu. Díky dobrým znalostem sortimentu těchto produktů byli rychle schopni určit, které produkty budou splňovat požadavky společnosti Schuh. Toto rozhodování zahrnovalo vytvoření oddělených prostor pro skladování, umožňujících skladování zásob pro maloobchodní prodejnu odděleně od zásob RDC pro online nákupy. Také bylo třeba vytvořit administrativní prostory a prostory pro balení zboží a co nejefektivněji využít výšku budovy.

Po přezkoumání alternativ doporučil tým CSI víceúrovňový systém Dexion a tento návrh byl klientem schválen.

Montážní tým začal pracovat na 6 metrů vysokém dualistickém regálovém systému HI280 s otevřenými mřížovými lávkami a podlahou plošiny podpírána spodními regály. Tento systém poskytoval největší možný skladovací prostor a naplno využil plošinu podpírala regály. CSI rovněž nainstalovala i výtah na zboží, žlab na jeho odesílání a balicí lavice na plošině regálového systému.

 Výsledek

Schuh UK

"Pracovali jsme s CSI již několik let a důvěřovali jsme jim, že budou schopni navrhnout nejlepší možné skladovací prostory pro tuto lokalitu. Tento dvouúrovňový regálový systém nám dal přesně to, co jsme potřebovali. Množství úložného prostoru a jeho pozinkované provedení dodalo našemu nového skladu moderní vzhled."

Donald Hutchison, Manažér pre logistiku 

O společnosti Schuh

První obchod Schuh byl otevřen v roce 1981 v Edinburghu jako nezávislý obchod s obuví. Jeho úspěch předznamenal rychlý růst počtu prodejen v celém Spojeném království a Irsku. Tento úspěch pokračoval i poté, jak společnost po roce 2000 začala vyvíjet svůj internetový obchod. V roce 2011 byla Schuh zakoupena společností GENESCO Inc., specializovaným prodejcům z Nashville, Tennessee. GENESCO Inc. prodává obuv, pokrývky hlavy, sportovní oděvy a příslušenství ve více než 2 455 maloobchodních prodejnách v USA a v Kanadě, hlavně pod názvy Journeys, LIDS a Johnston & Murphy.

www.schuh.co.uk