Skip to main content

Dexion pomůže společnosti Preh s rekonfigurací skladu

Přehled případové studie

Zákazník: Preh
Krajina: Rumunsko
Použité produkty/služby: Policové regály HI280, Paletové regály Premier Rack a P90, Spádové paletové regály, Bruynzeel Compactus archívny úložný systém.

Požadavky zákazníka

Společnost měla potřebovat modernizovat skladovací řešení pro své tři propojené sklady poblíž rumunského Brasova. Toto centrum zahrnuje laboratoře, výrobní zóny, kancelářské prostory, skladování a skladování surovin i hotových výrobků.

Archív společnosti také potřeboval optimalizaci kvůli úspore místa, jednoduššímu přístupu k jeho obsahu a současně omezenému přístupu k důvěrným dokumentům.

Požadovala skladovací řešení, která by zajistila růst její globální logistické kapacity v rámci existujících budov. Toto řešení musí být v budoucnu možné předkonfigurovat, neboť operace společnosti se budou dále rozšiřovat.

preh romania

Řešení od Dexion

Společnosti Proh a Dexion na úložných řešeních spolupracovaly dlouho. Toto dlouhodobé partnerství bylo hlavním důvodem, který stál za rozhodnutím pověřit Dexion úlohou zvýšit skladovací kapacitu v propojeném skladovacím středisku.

Většina řešení, která byla použita v trojici skladů společnosti Preh, pozostávala z paletových regálů P90. V laboratoři byly nainštalovány policové regály HI280, zatímco u paletových prostorů byly paletové regály Premier Rack a P90. V prostorách medziskladu byly využity spádové paletové regály a také špičkový archivní úložný systém Bruynzeel Compactus, který dosáhl 80% snížení archivačního prostoru.

Variabilní řešení společnosti Dexion mají možnost změny v budoucnosti a mají schopnost přizpůsobit se novým požadavkům.

preh romania

Výhody řešení od Dexion:

  • Dlhotrvajúca spolupráce mezi firmami zaručila, že společnost Dexion do detailů poznal požadavky.
  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vyřízení objednávek pro všechny druhy produktů.
  • Žádné přerušování existujícího provozu skladu během trvání instalace projektu.
  • Dosahovaná maximální skladovací kapacita v rámci tří zásob.
  • Pevné základy pro spolehlivý logistický dodavatelský řetězec.

Výsledek

Pokračování v existující spolupráci s firmou Dexion bylo velkým úspěchem. Vďaka hlbokým vedomostiam o operacích dokáže společnost Dexion zavést dokonalé řešení splňující potřeby globální logistiky společnosti.

preh romania

O společnosti Preh

Původně byl původně výrobcem komponentů pro rádiový průmysl. Postupně se rozvinula na dodavatele výhradně pro automobilový průmysl. Dnes je popředným globálním dodavatelem impozantního sortimentu výrobků včetně klimatizací, řídicích kontrolních systémů, snímačů, řídicích jednotek motorů (ECUs) a výrobních systémů pro přední výrobce automobilů.

www.preh.com