Skip to main content

Dexion vyrieší skladování pneumatik pro Pneu Vanhamme

Přehled případové studie

Zákazník: Pneu Vanhamme
Měesto: Waterloo/Belgicko
Použité produkty/služby: Vertikálne skladování pneumatík. Policové regály s dlouhým rozponem.

Požadavky zákazníka

Pneu Vanhamme je rodinný podnik, který je hrdá na to, že je jiný než konkurence. Nielenže nevyzerá jako obchod s pneumatikami, ale ani tak nemrdí. Karyn Vanhamme, který je od roku 1989 odpovědný za provoz podniku, usiluje o to, aby zákazníci v jejich obchodních prostorách našli klidnou atmosféru, kterou většina lidí s tímto druhem podnikání velmi nespáje.

Společnost potřebovala výrazně zvýšit svou skladovací kapacitu, neboť většina zákazníků má k dispozici dvě sady pneumatik. 

pneu vanhamme be

Naproti tomu v Belgii neexistuje zákon, který by vyžadoval používání zimních pneumatik, je v nejbližších státech běžnější. Protože většina lidí nemá prostor nebo nechce skladovat náhradní sady doma, tato služba nabízí mnoho pneuservisů.

Pneu Vanhamme měli dostatok prostoru, ale potřebovali najít systém, který tento prostor využil co nejlepší a maximalizoval skladovací kapacitu.

Řešení od Dexion

pneu vanhamme be

Po zkoumaní prostoru, který byl k dispozici, společnost Dexion rychle usoudila, že ideálním řešením by byla víceúrovňová plošina. Klient souhlasil a projekt se realizoval v dvou fázach.

  • Fáze 1 byla instalace víceúrovňové plošiny o rozloze 173 m² vybavené 2 061 metrymi regálů s dlouhým rozpětím a 504 metry paletových regálů P90. To poskytlo skladovaciu kapacitu pre približne 12 000 pneumatík.
  • Fáze 2 zahrnovala instalaci dalších 2 347 metrových regálů s dlouhým rozpětím, které zvyšovaly kapacitu o přibližně dalších 11 550 pneumatik.

Výsledek

"Dexion dokázal vytvořit řešení, které zajistilo skladovací kapacitu pro více než 23 550 pneumatik. Rozhodli jsme se proto, protože nabízejí dobrou základní cenu, rychlé dodání a instalaci a vynikající popredajný servis."

O spoločnosti Pneu Vanhamme

Společnost byla založena Constantem Vanhammom a dnes řídí jeho dceru Karyn, spolu s jejími dvěma dcerami a zaťom. Firma zaměstnává více než 20 zaměstnanců