Skip to main content

Dexion vylepší skladovací podmínky pro Phoenix Data Management

Phoenix Data Management, Gravesend/Kent/Spojené Kráľovstvo

Přehled případové studie

Zákazník: Phoenix Data Management
Město: Gravesend/Kent/Spojené Kráľovstvo
Použité produkty/služby: Paletové regály P90. Příslušenství paletových regálů pro archív.

Požadavky zákazníka

phoenix uk

Společnost Phoenix Data Management poskytuje kompletní úložné a vyhledávací služby pro všechny typy aktivních obchodních údajů a záznamů.

Jedno z jejich záznamových středisek, vybudovaných za účelem úložných služeb v Gravesend v hrabství Kent, bylo postaveno na stávajícím parkovišti, které bylo na svažitém pozemku. Přestože dostupný prostor na místě byl dobře využit, odchylka podlahové desky až do výšky 60 mm na relativně krátké vzdálenosti způsobovala problém.

Phoenix požádal společnost Dexion o řešení k překonání složitých podmínek v budově záznamového střediska.

Řešení od Dexion

Po úvodním setkání s týmem Phoenixu a přezkoumáním aktuální situace Dexion zjistil, že existují dva hlavní problémy: svažitém lokalita a stoupání střechy, které způsobilo její různé výšky od 7 až do 11 metrů.

phoenix uk

Dexion navrhl tříúrovňový skladovací systém paletových regálů P90 s integrovanými podlahami. Tím by se maximalizovala skladovací kapacita, vyřešil by se problém šikmé podlahy a plně se využil prostor navzdory různé výšce střechy.

Paletový regál je jedním z hlavních produktů společnosti Dexion. Může být instalován jednoúrovňové nebo, jako v případě Phoenixu, víceúrovňové, což je ideální způsob skladování, kdy se potřebuje využít celý objem budovy nebo maximalizovat skladování na malém prostoru.

Víceúrovňové paletové regály nabízejí výjimečné a všestranné operační možnosti v rámci jednoho úložného systému, protože je možné úrovně přidávat podle potřeby. V závislosti na druhu zboží, které má být uskladněn, a souvisejícího zatížení systém nabízí:6 úrovní lávok

  • Výška až do 19 m
  • Výška lávok do 2 775 mm
  • Šírka uliček od 800 mm do 1 800 mm

Přestože to byla velká instalace, pečlivé plánování a pravidelná setkání v místě této instalace znamenaly, že přerušování provozu společnosti Phoenix bylo omezeno na minimum. Konečným výsledkem je, že Phoenix je nyní pro své klienty schopný uchovávat a chránit údaje obsažené v celkovém počtu 104 556 boxů.

Výsledek

phoenix uk

Víceúrovňové regály nám pomohli maximalizovat prostor v našem skladu mnohem více, než kdybychom použili tradiční víceúrovňový podlahový systém. Nyní máme dlouhodobý a vysoce kvalitní systém skladování, který nám poskytl maximální kapacitu v rámci možností našeho skladu."
Peter Barrett, Obchodný ředitel, Phoenix Data Management Ltd.

O společnosti Phoenix Data Management

Společnost Phoenix Data Management má více než 15 let zkušeností v oblasti ukládání a správy záznamů. Pokrývají jihovýchodní Londýn a širší oblast ve Spojeném království ze tří zařízení, vybudovaných za tímto účelem v Kentu. Phoenix Data Management postavili svůj business model na poskytování prémiové úrovně služeb, které jsou prokazatelně lepší než služby jejich konkurence. S podporou své mateřské společnosti Feabrex dokázali investovat do těch nejlepších možných technologií, úložného systému a infrastruktury, aby si zajistily stabilní růst.

www.phoenix-data-management.co.uk