Skip to main content

Instalace univerzálního regálového systému LS3 do soukromé garáže

Patrick Andersson, Finsko

Zákazník: Patrick Anderson
Lokalita: Finsko
Použité produkty/služby: Regálový systém LS3

Patrick Andersson, Finland Ve společnosti Kasten jsme známi odbornou výrobou, dodávkou a montáží řešení v oblasti skladování pro skladové prostory, ale naše práce je tak univerzální, že jsme se mohli pustit do úplně jiného projektu: pomoci soukromé osobě s garáží na míru.

Náš klient Patrick Andersson si přál řešení na míru, které by se perfektně hodilo do prostoru a muselo být odolné proti hmotnosti bez prohýbání.

Řešení

Rozhodující bylo správné přizpůsobení prostoru, kvalita a životnost produktu. Náš klient také potřeboval, aby byla instalace vizuálně přitažlivá.

Úzce jsme s ním spolupracovali, abychom vytvořili ideální specifikaci, která by byla praktická, dobře vypadající a odolná.

Výsledek

Patrick Andersson, Finland Zvolili jsme instalaci regálového systému LS3. Tento lehký regál se snadno sestavuje a díky univerzálnosti nabízí maximální využití prostoru dle výšky produktů.

Délka kolejnic může být až 2 700 mm a na výběr jsou různé verze regálů včetně dřevotřískových, překližkových či ocelových.

Naším cílem bylo využít celou zadní stěnu garáže a lehký regálový systém LS3 nabídl ideální řešení pro tento prostor.

Pro klienta byla důležitá i hloubka regálu, stejně jako funkčnost a kvalita. Důležitá byla i vizuální přitažlivost, z tohoto důvodu jsme zvolili výrazné bílé kolejnice s kontrastními ocelovými policemi. Celkový vzhled byl elegantní, perfektní pro tento prostor a s dostatkem místa v garáži, kam se vešel klienty Mercedes z roku 59.

Patrick Andersson, Finland Instalace se neobešla bez komplikací a došlo ke zpoždění způsobenému vnějšími faktory, včetně pandemie Covid-19 a celosvětového nedostatku oceli.

S panem Anderssonem jsme však neustále komunikovali a jsme mu vděční za trpělivost a pochopení.

Výsledkem byl nadšený a vyjádřil se: „Přestože jsem musel čekat, věděl jsem, že konečný výsledek bude vysoce kvalitní a elegantní. Přesně to jsem chtěl pro tento prostor. Teď už je konečně tady a vím, že mi bude sloužit dalších 30 let.“