Skip to main content

Spolupráce s firmou Dexion připraví společnost Optibelt na další expanzi

Přehled případové studie

Zákazník: Optibelt
Krajina: Rumunsko
Použité produkty/služby: Posuvné paletové regály MOVO s výškou regálů 7000 mm a čtyřmi úrovňěmi ukládaní.

Požadavky zákazníka

Optibelt vlastnila osm výrobních závodů v šesti zemích, ale kvůli rostoucí poptávce po svých produktech vyvinula plány na další rozšiřování svých aktivit.

Za účelem zajištění pevných základů pro expanzi se rozhodli modernizovat své výrobní centrum v Rumunsku. Strategií společnosti je zhodnotit dlouhodobé výsledky namísto krátkodobých čtvrtletních nebo ročních ukazatelů. Tato podnikatelská filozofie byla vybudovat silnou značku s produkty vysoké kvality.

optibelt ro

Společnost Optibelt potřebovala flexibilní skladovací řešení, které by poskytovalo vhodný skladovací prostor pro pneumatiky a zboží na paletách. Toto řešení také muselo plně optimalizovat skladovací kapacitu a umožnit individuální přístup ke každé paletě.

Řešení od Dexion

Spolupráce s firmou Dexion poskytla společnost Optibelto nákladově efektivní řešení, které efektivně využilo dostupný prostor a umožnilo snadný přístup k jednotlivým paletám. Zásobníky MOVO také zajišťují, že ve skladu nebylo zakoupeno žádné další vybavení.

Toto poloautomatizované řešení díky své flexibilitě také znamenalo budoucnost, protože se počítala s postupným zvyšováním požadavků na skladovací kapacitu.

Výhody řešení od Dexion:

  • Efektivní manipulace se zbožím.
  • Řešení pro budoucnost, které umožňuje rychlé vybírání a odesílání objednávek.
  • Dostupná a rychlá instalace.
  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vychystávání objednávek u všech typů produktů.
  • Pevná základna pro spolehlivý logistický dodavatelský řetězec.

optibelt ro

Výsledek

Úzká spolupráce mezi společnostmi Dexion a Optibelt zajišťuje, že požadavky rostoucí společnosti budou díky novému řešení pro ukládání dat snadno zvládnutelné. Toto úsporné řešení společnosti Optibelt poskytlo spolehlivý dodavatelský řetězec, který společnost velmi připravila pro budoucí rozšíření.

O společnosti Optibelt

S osmi výrobními závody v šesti zemích je Optibelt považován za jednoho z předních výrobců vysoce výkonných dopravních pásů. Jeho výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a trvanlivostí. Společnost Optibelt dodává své výrobky zákazníkům z různých odvětví, včetně stavebnictví, automobilového průmyslu, zemědělské techniky a domácích spotřebičů.

 www.optibelt.com