Skip to main content

Společnost Napakka potřebovala jednotky s regály Hi280 pro své nové prostory v Helsinkách

Zákazník: Napakka Oy (součást skupiny Packoplock Scandinavia AB)

Lokalita: Helsinky, Finsko

Použité produkty/služby: Regálový systém Hi280

Společnost Napakka je jednou z největších firem pro výrobu obalových materiálů ve Finsku, v poslední době do své nabídky zahrnula i široký sortiment čistících prostředků, které prodává společnosti po celé Skandinávii a Evropě.

S nárůstem prodeje se společnost Napakka přestěhovala do nových budov, které nabízely více prostoru pro další efektivní práci a splňování požadavků spotřebitelů. Společnost potřebovala dodavatele řešení pro oblast skladování, který by její sklad vybavil jednotkami s regály.

Hi280 shelving for NapakkaPotřeby společnosti

Jelikož společnost prodává menší položky, jako jsou čisticí prostředky a obalové materiály, vyžadovala jednotky, které by byly snadno přístupné a současně by přinášely organizovaný systém pro zvýšení produktivity práce.

Jako člen skupiny Packoplock Scandinavia Group, mateřské společnosti široké škály společností vyrábějících obalové materiály ve Skandinávii, která má sídlo ve Švédsku, doporučily společnosti Napakka použít jednotky s regály Hi280 Kasten, jelikož tyto jednotky s regály se úspěšně používají v celé skupině.

Naše řešení

Podle doporučení skupiny společnost Napakka kontaktovala našeho prodejce, společnost Sareskoski, která provedla obhlídku skladu a posoudila jeho rozložení, aby zjistila, jaký je nejlepší způsob řešení projektu. Naši prodejci viděli potřebu systému Hi280 a dokázali vytvořit plán a nainstalovat jednotky s regály s využitím dostupného prostoru a optimalizací kapacity skladu.

Výsledek

Hi280 shelving being loaded Na dvou úrovních se nainstalovalo více než 1 000 metrů regálů pro pohodlné a snadno přístupné skladování. Toto řešení přineslo funkčnější a organizovanější systém, především pro oblast vychystávání objednávek a doplňování zásob.

Od té doby, co se nainstaloval systém regálů Hi280, se zkrátil čas zpracování a více objednávek se vybavilo v kratším čase. Díky lepší organizaci a umístění produktů pro efektivnější činnosti. Regálový systém navíc nabízí ergonomičtější pracovní prostředí, čímž zajišťuje zdraví a bezpečnost zaměstnanců. Tu vylepšuje i dostupný prostor mezi uličkami, který umožňuje pracovníkům více prostoru pro vzájemné vyhýbání se a brání přerušování procesu vychystávání objednávek.

Pre-galvanised Hi280 shelvingPředpozinkované police nabízejí čistý a moderní vzhled, přičemž je dostupný celý sortiment otevřených a uzavřených polic pro různé účely. Rovněž nabízí možnost rozšíření regálů, pokud by společnost v budoucnu potřebovala více úložného prostoru.

„Jsme velmi potěšeni s tímto konečným výsledkem.“ Ville Koskinen, vedoucí prodeje, se vyjádřil. „Spolupráce mezi společnostmi Sareskoski a Napakka byla excelentní po celou dobu projektu. Po získání doporučení pro použití regálů Hi280 vše probíhalo hladce a konečný výsledek je fantastický.“

O společnosti Napakka Oy

Společnost byla založena v roce 1984 a prodává největší sortiment balicích materiálů ve Finsku, jako jsou krabice, pytle a balicí papír. Navíc prodávají i čisticí prostředky, hygienické výrobky a kancelářské potřeby pro společnosti. Je také členem skupiny Packoplock Scandinavia Group.