Skip to main content

Dexion snadno vyřeší skladování těžkého zboží pro společnost Mairon

Přehled případové studie

Zákazník: Mairon
Krajina: Rumunsko
Použité produkty/služby: Konzolové regály. Paletové regály.

Požadavky zákazníka

Mairon, Romania

Mairon je předním rumunským výrobcem a poskytovatelem skladování a distribuce hutních výrobků. Jako společnost, která je hrdá na své služby poskytovat širokou škálu ocelových výrobků, musí ukládat velké množství dlouhých a těžkých výrobků. Mezi tyto produkty patří:

  • Ploché výrobky z ocele
  • Ocelové profily
  • Ocelové rúry
  • Výstuže z ocele
  • Uhlíková ocel a legovaná ocel
  • Nerezavějíci ocel

Mairon potřeboval dostatečně odolný skladovací systém, aby splnil tyto náročné požadavky. Proto požádali společnost Dexion o poskytnutí takového systému.

Řešení od Dexion

Společnost Dexion má mnoho zkušeností se spoluprací s podobnými klienty. Stali se odborníky v oblasti bezpečného skladování a distribuce nadrozměrných a těžkých nákladů. Jejich znalosti a specializovaný produktový sortiment zajistily, že dokáží poskytnout vše, co potřebuje klient bez potíží a včas.

Mairon Romania

Prvním krokem bylo instalace konzolových regálů. Jsou to ideální řešení pro ukládání těžkých a dlouhých předmětů, protože nemají přední podložky, které by byly při manipulaci se zbožím naloženy. Produkty jsou uloženy horizontálně na regálech a manipulovány s vysokozdvižnými vozíky nebo jeřáby. V případě společnosti Mairon byly nainstalovány jednostranné i oboustranné konzolové regály, které maximalizují využití prostoru.

Dexion navíc přidal paletové regálové systémy, aby zajistil, že Mairon získal přesně to, co chtěl.

Výsledek

Mairon Romania

"Dexion poskytl řešení, které umožnilo společnosti Mairon udržet si pozici vedoucího ocelářského distributora v Rumunsku. Zvýšená skladovací kapacita znamená, že jsou v současné době schopni poskytnout ještě širší portfolio ocelových výrobků než před rozšířením."

O společnosti Mairon

Mairon Galati a Mairon Tubes byly založeny v roce 1994 v Galati. Od té doby dosáhly obrovského úspěchu. Mairon Galati je největším distributorem ocelových a ocelových výrobků v Rumunsku s ročním obratem více než 246 milionů EUR.