Skip to main content

J & A Asian Food spolupracuje se společností Dexion při maximalizaci skladových prostorů

J&A Asian Food, Holandsko

Přehled případové studie

Zákazník: J&A Asian Food
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Statické a mobilné paletové regály

Požadavky zákazníka

Společnost J & A Asian Food zaznamenala pozitivní růst prodejů a její dosavadní skladové prostory začaly být nedostatečné.

Rozhodli se rozšířit své obchodní aktivity s čínskými a japonskými restauracemi a umožnit skladování produktů, které tímto restauracím dodávali. J & A Asian Food učinili strategické rozhodnutí o otevření nového skladu.

Tento sklad musel být schopen splnit náročné požadavky. Jednou z nich byla potřeba vytvořit oddělené prostory, ve kterých by se skladovalo při teplotách nižších než -50 ° C.

j&a asian food sk

Řešení od Dexion

J & A Asian Food si za partnera na tomto projektu vybrali Dexion, protože nabídl řešení schopné fungovat v požadovaných teplotách a nabídl také další konfiguraci pro optimální využití prostor budovy.

V nové budově se nacházejí výrobní prostory, jakož i dostatek úložného prostoru pro skladování zásob masa a rybích výrobků od externích dodavatelů.

Úložný prostor pro mražené potraviny využívá mobilní paletové regály Dexion s výškou 14 metrů a celkovou kapacitou 3 000 paletových míst. Jelikož byla nutná jen jedna ulička, skladový prostor nabízí dvojnásobnou kapacitu a výrazně nižší náklady na energii.

Výhody řešení od Dexion:

 

  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vychystávání objednávek pro všechny druhy produktů.
  • Dosažená maximální kapacita v rámci budovy díky schopnosti společnosti Dexion vytvořit optimální skladovou konfiguraci.
  • Pevné základy pro spolehlivý logistický dodavatelský řetězec včetně možností skladování výrobků od externích dodavatelů.
  • Úspory provozních nákladů dosaženo díky energetické efektivitě řešení.
  • Schopnost řešení pracovat v rámci požadovaných extrémně nízkých teplot ve skladu.

 

Výsledek

Spolupráce se společností Dexion zajistila, že nový sklad do detailů splnil požadavky J & A Asian Food. Implementace projektu proběhla hladce a společnost je nyní plně připravena na další růst.

O spoločnosti J&A Asian Food:

J & A Asian Food dodává japonské a čínské potravinové výrobky do restaurací po celém Nizozemsku.

http://ja-asianfood.com