Skip to main content

Díky Dexion je v Handy vše po ruce

Handy Distribution, Spojené Kráľovstvo

Přehled případové studie

Zákazník: Handy Distribution
Město: Swindon/Spojené kráľovstvo
Použité produkty/služby: Standardní paletové regály, 3 metry vysoké statické policové regály HI280, Ochrany stojek Protect-it, Zábrany rámů

Požadavky zákazníka

Když se společnost Handy Distribution, přední distributor zahradní a terénní techniky ve Velké Británii, rozhodla přemístit do větších prostor ve městě Swindon v Anglii, obrátila se na Dexion, aby jim pomohly připravit svůj nový sklad.

Široký sortiment a velikost výrobků, které prodávají, a sklad s měnící se výškou střechy znamenal, že Handy potřebovali partnera, který nabízel nejen ty správné produkty, ale také dobře promyšlené řešení.

Řešení od Dexion

Handy Distributon, UKDexion začal vyhodnocováním celkové situace. Se širokým sortimentem, který spadá zejména do dvou kategorií produktů - velké, těžké a objemné balení obsahující sekačky na trávu, řetězové pily atd., A snadněji spotřební materiály a malé náhradní díly - si v Dexione rychle uvědomili, že jsou potřeba dva různé typy skladovacích prostor.

Dexion vyhotovil návrh pro zónu se standardními paletovými regály se širokými uličkami pro ukládání větších předmětů, která by umožňovala rychlý a snadný přístup během nejrušnějších časů ve skladu. Druhou zónu by tvořila skladovací plocha s policemi pro více než 100 000 náhradních dílů. Výška stropu v úložišti malých částí, i když nedostatečně vysoká pro dvě úrovně skladování, byla dostatečná k umístění 3-metrových policových regálů. To umožnilo Handy pohodlně skladovat tolik náhradních dílů, kolik v této oblasti potřebovali.

V zóně s paletovými regály se použili také police ze síťoviny, které umožňovaly ukládání menších balení mimo palet. Pro zvýšenou ochranu se společnost rozhodla přidat rámové zábrany

Výsledek

"Celkově jsme nadmíru spokojeni s konečným výsledkem a potom, jak s ním pracujeme už rok, se ukázalo, že je to efektivní a časově úsporné řešení, které pokrývá všechny naše potřeby.

Handy Distribution, UKKdyž jsme se přestěhovali do našeho skladu o rozloze 13 900 m2, měli jsme velký prostor, se kterým jsme mohli začít pracovat. Potřebovali jsme však odbornou pomoc, abychom zajistili, že regály budou nainstalovány efektivním a cenově dostupným způsobem. Byli jsme ohromeni řešeními, které pro nás v Dexione navrhli a nainstalovali. Zejména tím, jak maximalizovaly využití prostoru pro naši divizi malých náhradních dílů. Tři oddělené místnosti byly vybaveny regály od podlahy až po strop a veškerý volný prostor byl naplno využit.

Paletové regály v hlavním skladu byly nainstalovány po důkladné analýze, opět využívaje veškerý volný prostor. Různé velikosti polic byly použity pro přizpůsobení se mnoha různým požadavkům, od lehkých předmětů po těžké stroje. "

Simon Harrington, Manažer pro náhradní díly.

O společnosti Handy Distribution

Založena v roce 1938 Geoffreym Handy jako obchod s železářským zbožím ve starém městě Swindon, společnost Handy se rozrostla a rozšířila na specializovaného distributora zahradní techniky a dnes zaměstnává více než 70 lidí na plný úvazek.

Handy Distribution má 2 divize. Jedna z nich je největším britským distributorem zahradních strojů, který dodává značky jako Webb, Bosch, Karcher a jejich vlastní značku strojů "Handy" více než 200 specializovaným prodejcům, velkým domácím prodejcem, zahradním centrům a společnostem, zabývajícím se objednávkami zásilek. Druhá divize je maloobchodní zahradní centrum v jihozápadní Anglii.