Skip to main content

Zahradní obchod se připravuje na budoucí rozšíření díky odborné pomoci a službám od společnosti Dexionu

Přehled případové studie

Zákazník: Garden Trade
Krajina: Belgicko
Použité produkty/služby: Posuvné paletové regály MOVO.

Požadavky zákazníka

Společnost Zahradní obchod zaznamenala od svého založení v roce 1998 výrazný růst. Tento růst vedl k otevření třetího skladu, který byl schopen uspokojit rostoucí obchodní požadavky. Před otevřením tohoto skladu byla schválena Zahradní obchod strategické rozhodnutí zajišťovat skladovací prostory i do budoucna, aby se tak vyhnul otevření čtvrtého skladu po několika letech.

garden trade be

Řešení od Dexion

Zahradní obchod touto úlohou panoval Dexion, protože věděl, že s plánováním a vybavením skladových prostorů mají bohaté zkušenosti.

Dexion nabídl řešení, které zahrnovaly přípravu na budoucí zvýšení skladovací kapacity. Na sklade byly nainstalovány kolejnice pro mobilní paletové regály, které nebyly potřebné v následujících letech. Mezitím byl nový sklad vybaven standardními paletovými regály, které pro zahradní obchod zajistily dostatečnou skladovou kapacitu pro své příští operace.

Čtyři roky po prvotní implementaci paletových regálů potřebovala společnost Garden Trade díky rostoucímu objemu prodeje více úložného prostoru. Znova požádala společnost Dexion o pomoc a začala s konverzí statických regálů na posuvných paletových regálech MOVO. Původní regály byly znovu použity a spolu s přidanými novými regály byly umístěny na dříve nainstalované mobilní základně.

Práce na projektu byly provedeny ve třech fázích bez většího narušení každodenního skladování a vychystávání zboží. Po uvedení do provozu regály MOVO zdvojnásobila skladovací kapacitu pro zahradní obchod v rámci toho istého skladu.

Výhody řešení od Dexion:

 

  • Zabezpečení skladovacího řešení do budoucnosti, které bude schopen implementovat Dexion po tom, jak budou požadavky Garden Trade na kapacitu zvýšil.
  • Cenově výhodná a rychlá instalace.
  • Naplno využitý vertikální prostor v skladě.
  • Garantované rychlé, efektivní a přesné vybavování objednávek v rámci všech druhů produktů.
  • Minimální omezení provozu během doby rozšiřování skladu.
  • Dosahovaná maximální možná skladovací kapacita v rámci budovy.

 

garden trade be

Výsledek

Rastúci biznis, jaký je zahradní obchod, musí být schopen zvládnout zvýšené požadavky, díky spolupráci s Dexionom se tato zvýšená poptávka dokázala předvídat." Rozšíření skladování probíhalo bez problémů, zatímco zajištění požadavků zákazníků zůstala splněna. "

O společnosti Zahradní obchod

Zahradní obchod je lídrem na trhu s pozemkovými materiály v Belgii. V rámci belgických prodejů vytváří obrat více než 12 milionů EUR ročně a dodává materiál do zemí po celé Evropě i mimo nii. 

 www.giardino-online.com