Skip to main content

Dexion poskytne ideální řešení pro EMMA 

EMMA Safety Footwear, Holandsko

Přehled případové studie

Zákazník: EMMA Safety Footwear
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Na míru vyhotovené policové regály

Požadavky zákazníka

Společnost EMMA Safety Footwear vyrábí kvalitní bezpečnostní obuv ve své továrně v nizozemském Maastrichtu. Jejich skladovací prostory vyžadovaly modernizaci, protože kvůli nestandardním dimenzím produktů skladování mimo regálů neposkytovalo optimální efektivitu využití prostoru, ani vychystávání objednávek.

Jelikož společnost EMMA vyrábí kvalitní bezpečnostní produkty, její základní filozofií je vždy zajistit správné řešení. Kromě toho, že musí zajistit, aby její výrobky splňovaly vysoké standardy, musela také zajistit, aby skladovací zařízení bylo co nejblíže k dokonalosti. To znamenalo, že bylo nutné řešení na míru.

emma sk

Řešení od Dexion

EMMA Safety Footwear už v minulosti se společností Dexion spolupracovala, takže věděla, že má vynikající reputaci pro kvalitní a komplexní škálu standardizovaných produktů. To, co však společnost EMMA potřebovala, bylo speciální, na míru vyhotovené a cenově dostupné řešení.

Dexion a EMMA na tomto řešení na míru úzce spolupracovaly. Jeho cílem bylo zvýšit efektivitu vychystávání zboží a zároveň snížit náklady na provoz.

EMMA požadovala nosníky dlouhé 1 100 mm a rámy vysoké 2 700 mm, což je daleko od standardních rozměrů. Dexion dokázal dodat tyto na míru vyrobené produkty a nainstalovat 370 sekcí policových regálů s hloubkami od 500 do 600 mm. Jedna sekce obahovala tři police.

Regály byly navrženy tak, aby zohledňovaly rozměry výrobků, přičemž výška policového prostoru přesně odpovídala velikosti obuvi. Ukázali se být perfektní volbou pro maximalizaci skladové kapacity

Výhody řešení od Dexion:

  • Skladovací řešení na míru, které do detailů splnilo požadavky společnosti EMMA.
  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vychystávání objednávek pro všechny druhy produktů.
  • Žádné přerušování existující provozu skladu během trvání instalace projektu.
  • Cenově dostupné řešení navzdory provedení na míru.
  • Dosažená maximální skladová kapacita v rámci budovy.

Výsledek

"Bezpečnostní obuv EMMA je vyrobena pro intenzivní používání s velmi dlouhou životností. Pokud jde o skladovací řešení, tytéž vlastnosti mohou být aplikovány na produkty Dexion. Spolupráce se společností Dexion na tomto projektu poskytla pro EMMA řešení na míru, které do detailů splnilo jejich požadavky . "

About EMMA Safety Footwear

EMMA Safety Footwear navrhuje a vyrábí ochrannou obuv již více než 80 let. Používá materiály nejvyšší kvality pro zajištění optimálního přizpůsobení, pohodlí a maximální bezpečnosti na pracovišti.

www.emmasafetyfootwear.com