Skip to main content

Dexion splní očekávaní Cordes & Graefe

Cordes & Graefe, Osnabrück/Nemecko

Přeehled případové studie

Zákazník: Cordes & Graefe
Město: Osnabrück/Nemecko
Použité produkty/služby: Paletové regály P90, Posuvné paletové regály MOVO, Policové regály HI280, Mezzanine podlažní, Regály pre káblové bubny

Požadavky zákazníka

Cordes & Graefe (C & G) je velkoobchod a distributor stavební techniky, která dodává stavební výrobky po celém Německu. Vlastní 65 vozíků, které jsou k dispozici každý den.

Kromě standardní dodávky nabízejí také 24hodinové objednávky prostřednictvím služby GC ONLINEPLUS Service Shop a samoobslužného vyzvednutí prostřednictvím ABEX-Stores.

Cordes & Graefe, Germany

Společnost C & G je založena na vysokém standardu služeb zákazníkům a proto potřebuje sklad, který by jim nadále umožňoval pokračovat v poskytování těchto služeb. Potřebovali také flexibilitu, na kterou se jejich zákazníci spoléhají. Nejvýznamnějšími hodnotami C & G jsou efektivita, spolehlivost a stále dostupnost pro zákazníky. Poskytování služeb 24 hodin denně, 365 dní v roce, zajišťuje, že jsou vždy schopni reagovat v co nejkratším čase.

Vzhledem k tomu, že společnost Dexion má podobnou pověst jako vynikající zákaznický servis, ukázala se jako logická volba pro C & G.

Řešení od Dexion

Společnost Dexion začala pracovat na projektu tím, že vyvíjí nejefektivnější způsob ukládání všech 40 000 položek C & G. Vzhledem k tomu, že se jednalo o malé části, paletizované zboží a kompletní sanitární systémy, odpověděla se na to, že by bylo možné poskytnout několik řešení pro ukládání dat, které by bez problémů zapadaly dohromady.

cordes & graefe

  •  5 700 m polic policových  regálů HI280 s působivými 720 m2 bylo instalováno v malém úložném prostoru. Tato oblast byla na spodní úrovni víceúrovňového řešení plošin
  • Řešení nejvyšší úrovně pro víceúrovňovou plošinu bylo navrženo pro manipulaci pouze s příjezdem a mělo plochu 221 m2.
  • Paletové regály P90 poskytly téměř 28 000 paletových prostorů, což bylo ideálním řešením pro obrovské portfolio produktů, které jsou v nich uloženy.
  • Regály pre káblové bubny, schopné uskladniť 499 z nich.
  • Pro větší výrobky byly instalovány dva bloky posuvných paletových regálů MOVO s celkem 26 ks podvozků.

Výsledek

cordes & graefe, germany

Tento impozantní sklad o rozloze 26 000 m² má řešení pro ukládání na míru, která efektivně využívá prostor, poskytuje snadný přístup ke všem 40 000 uloženým položkám a umožňuje rychlé a bezproblémové vychystávání. Kromě toho bude sklad snadno rozšiřitelný v příštích letech.

" Tento impozantní sklad o rozloze 26 000 m² má řešení pro ukládání na míru, která efektivně využívá prostor, poskytuje snadný přístup ke všem 40 000 uloženým položkám a umožňuje rychlé a bezproblémové vychystávání. Kromě toho bude skladu snadno rozšiřitelný v příštích letech.

Jürgen Gill, Manažér skladu, C&G.

O společnosti C&G

Cordes & Graefe Osnabrück KG je součástí skupiny GC, která je rodinou a dodavatelem stavebních technologií. Cordes & Graefe Osnabrück KG dodává velkoobchodní stavební služby již více než 35 let se specializací na vytápění, elektřinu, větrání, klimatizaci, střešní krytiny, klempířské a sanitární zařízení. Společnost působí převážně v severním Německu.

Jejich sortiment zahrnuje řadu různých předmětů dodávaných nejlepšími světovými výrobci.