Skip to main content

Constructor poskytne win-win řešení pro společnosť DFÅrhus

Danske Fragtmænd, Dánsko

Přehled případové studie

Zákazník: Danske Fragtmænd (DF)
Město: Århus/Dánsko
Použité produkty/služby: Štandardné paletové regály. Deliace systémy. Prenosné kancelárie

Danske, DKPožadavky zákazníka

Danske Fragtmænd (DF) poskytuje vnitrostátní dopravní systém pro každodenní přepravu balíků a zboží. Nabízí také dočasné skladovací prostory pro jiné společnosti.

Jejich logistické centrum se nachází nedaleko Århusu, druhého největšího města v Dánsku. Toto zařízení bylo vybudováno vysloveně za účelem plnění logistických úkolů. Skládá se ze sedmi budov, z nichž tři byly zakoupeny společností DF. Celkově ho tvoří 106 000 metrů čtverečních skladů, terminálů, administrativních budov a prostorů, určených na dlouhodobé uskladnění zboží.

Každý ze skladů má na starosti různé druhy zboží, takže společnost potřebovala systém paletových regálů, který by vyhovoval všem typům položek. Také potřebovali namontovat přenosné kanceláře, které by zajišťovaly bezproblémové fungování skladu..

DF si na realizaci této zakázky vybrali Constructor Dánsko

Řešení od Constructor

Jelikož Constructor má jako standardní produkty ve svém portfoliu systémy paletových regálů, jakož i přenosné kancelářské systémy, tým mohl začít pracovat okamžitě.

Danske, DKPaletové regály: paletové regály Constructor P90 byly instalovány do výšky 7,5 m s celkovou kapacitou téměř 11 000 paletových míst. Řešení také umožňuje rozšíření o dodatečnou úroveň, která by v budoucnu v případě potřeby poskytla prostor pro dalších 2 500 palet. Úložné prostory by v tom případě byly schopny uskladnit 125 000 tun zboží.

Kanceláře: Constructor poskytl celkem 14 přenosných kanceláří. Byly doručeny do skladu jako hotové instalace, připravené k okamžitému použití. Mohou být postaveny na jedné, dvou nebo třech úrovních a mohou být umístěny visící ze stropu nebo integrované spolu s víceúrovňovou podlahovou instalací.

Výsledek

Kombinace paletových regálů a kancelářských prostor je win-win situace pro DF. Paletové regály poskytují skvělé úložné prostory a kancelářské prostory poskytují bezpečné a tiché pracovní prostředí.".

O společnosti DF.

Danske Fragtmænd se skládá ze tří samostatných právnických osob; Fragtmænd Holding A / S, Danske Fragtmænd a.m.b.a. a 60 nezávislých dopravních společností. Společně poskytují národní dopravní systém, který každodenně na cesty vysílá více než 1600 vozidel.