Skip to main content

Constructor vyřeší problém s skladováním krmiva pro ryby společnosti Coppens.

Coppens International, Holandsko/Nettetal, Nemecko

Přehled případové studie

Zákazník: Coppens International
Město: Holandsko/Nettetal, Nemecko
Použité produkty/služby: Paletové regály se standardní šířkou uliček

Požadavky zákazníka

Coppens International je specialista na vývoj, výrobu a prodej krmiv pro ryby se sídlem ve městě Helmond v Nizozemsku. Vlastní také výzkumné centrum ve městě Valkenswaard, také v Nizozemsku. Společnost nedávno přesunula své plánování, přepravu a nákup surovin do nového výrobního centra v německém Nettetali.

coppens international de

S vyřešenou výrobní stránkou obrátili svou pozornost na skladování. Společnost Coppens začala hledat dodavatele, který by jim mohl poskytnout nejen skladovací řešení, ale také vysokozdvižné vozíky, potřebné pro manipulaci se zbožím na regálech. Proto požádali o radu společnost Constructor.

Řešení od Constructor

Jako odborník na paletové regály Constructor chápe, že klienti od svých dodavatelů často preferují komplexní služby ve více odvětvích. Nicméně jejich dlouholeté zkušenosti ukázaly, že nejlepší výsledek se někdy dosáhne spojením produktů od několika dodavatelů, kteří své vlastní výrobky znají do detailů. Constructor poradil společnosti Coppens, aby si vybrala dvou dodavatelů. Jednoho se specializací na skladovací řešení a druhého, který by jim zajistil vysokozdvižné vozíky. Takové rozhodnutí by Coppens nabídlo mnoho výhod; množství znalostí o poskytnutých produktech, schopnost nabízet konkurenceschopné ceny a zkrácené komunikační linky na minimalizaci chyb.

coppens international de

Výsledek

V Coppens si uvědomili výhody použití dvou specializovaných dodavatelů a rozhodli se pověřit Constructor dodávkou a instalací paletových regálů. Specialista na těžkou techniku byl vybírán separátně. Tento přístup vedl k dobrému pracovnímu vztahu mezi Constructor a vybraným dodavatelem vysokozdvižných vozíků, což v konečném důsledku poskytlo optimální konečný výsledek pro Coppens.

O společnosti Coppens 

Coppens International byla založena v roce 1993 a v současnosti vyváží krmivo pro ryby do více než šedesáti zemí po celém světě. Vyvíjí vysoce kvalitní programy na výživu ryb pro téměř každý druh chovaných ryb ve všech fázích vývoje. Společnost nedávno za své vysoce kvalitní produkty získala prestižní certifikaci ASC (Aquaculture Stewardship Council).