Skip to main content

Constructor ulehčí život společnosti Coloplast.

Přehled případové studie

Zákazník: Coloplast
Město: Göteborg/Švédsko
Použité produkty/služby: Víceúrovňové plošiny. Paletové regály. Příslušenství.

Požadavky zákazníka
coloplast se

Společnost Coloplast je hrdá na to, že poskytuje produkty, které usnadňují život mnoha zákazníkům. Když potřebovali vybavit své nové distribuční centrum, hledali dodavatele, který by pro změnu uľahčil život im.

Vzhledem k důvěrné a osobní povaze produktů, které společnost Coloplast dodává, jsou pro ně vynikající služby zákazníkům mimoriadně důležité. To je jeden z důvodů, proč společnost vybrala Göteborg jako distribuční centrum pro své švédské, finské a nórsky zákazníky. Toto místo umožnilo mimořádně rychlé doručení zásilek. 

Tie, které byly objednány před 14:00, byly doručeny zákazníkům již následující den. Takáto vysoká úroveň služeb však znamenala, že v nejpopulárnějších hodinách bývali zaměstnanci nejvíce zaneprázdněni. Společnost hledala řešení, která by jí umožnila vyrovnat se s tímto dopytem.

Řešení od Constructor

Tým Constructor má mnoho zkušeností s poskytováním běžných skladovacích řešení a řešení v specializovaných oblastech, jako jsou zdravotní a farmaceutická výroba. V mnoha případech musí výrobci při skladování těchto výrobků dodržovat přísnější předpisy, aby zajistili jejich bezpečnost a neznižily kvalitu.

coloplast se

Protože společnost Coloplast vyráběla v jiných zařízeních společnosti, hlavní potřebou nového distribučního centra bylo poskytnout efektivní systém skladování a výběru pro velké množství malých položek, které mají v zásobách.

Návrh společnosti Konstruktor na obrovskou víceúrovňovou plošinovou konstrukci s rozlohou 1 800 m2 byl přijat a montáž začala okamžitě.

Obe úrovně této plošinové konstrukce jsou vybaveny vychystávacími rámečky v paletových regálech. Vrchná plošina se používá k uložení lehčích předmětů, zatímco těžší předměty se skladují na spodné.

Víceúrovňové plošiny jsou ideální pro optimalizaci skladovacích a pracovních prostorů horizontálně i vertikálně.

  • Víceúrovňové plošiny a systémové rozdělovače poskytují větší prostor pro skladování a také pro kanceláře.
  • Ochranné sítě a sítě proti předčasnému ochraně zaměstnanců.
  • Rôzne príslušenstvo a doplňky, jako jsou například skříně, poskytují bezpečné úložné prostory.

coloplast se

Výsledek

Systém s víceúrovňovým plošinovým systémem plně využívá prostor na obou úrovních. Systém také vyžaduje menší vybavení, je flexibilnější pro případnou reorganizaci a potřebujeme jen jeden vysokozdvižný vozík a několik stohovacích vozíků."

 Ralf Hönig, Manažér skladu, Coloplast.

O společnosti Coloplast

Společnost Coloplast sídlí v městečku Humlebaek v Dánsku. Je mezinárodní společností s více než 10 000 zaměstnanci, která vyvíjí produkty a soukromé zdravotní problémy. Produkty společnosti slouží například k péči o rany a pleť, urologickou péči, stomaticku péči, inkontinenční péči.

www.coloplast.com