Skip to main content

Constructor zvyšuje kapacitu skladování pneumatik pro Bekö Bil

Bekö Bil, Göteborg / Švédsko

Přehled případové studie

Zákazník: Bekö Bil
Město: Göteborg / Švédsko
Použité výrobky / služby: Vertikálne skladovanie pneumatík. Policové regály s dlouhým rozložením. Mobilní regály pro skladování pneumatik. Policové regály HI280 na mobilních podvozcích.

Požadavky zákazníka

Kvôli novému předpisu musí být všechna vozidla v Švédsku vybavena dvěma pneumatikami, letní i zimní. Zajištění obrovského dopyt po skladování a přesvědčení prodeje automobilů Bekö Bil k investování do nového moderního pneuservisu.

Bekö Bil umístil pneuservis do nově budované samostatné budovy, napojené na hlavní budovu společnosti. Pokud je tento prostor značně omezen, musí najít nejlepší možný způsob optimalizace jeho kapacity.

Bekö Bil a Constructor díky společným projektům v minulosti udržovali dlouhodobou spolupráci, takže výběr dodavatele pro tento projekt byl velmi jednoduchý.

Řešení od Constructor

beko bil, se

Omezený prostor a obrovský poptávka po skladování znamenají, že ideálním řešením bylo ukázat, že systém mobilních regálů pro skladování pneumatik.

Mobilní regály na pneumatikách výrazně zvyšují úložný prostor ve srovnání s tradičními metodami a jsou ideální zejména pro omezené podlahové prostory, kde je třeba skladovat velké množství zboží za metr čtvereční.

Jsou vytvořeny z policových regálů HI280 na mobilních podvozcích a je možné je namontovat na existující podlahu, což z nich činí relativně jednoduché a cenově dostupné řešení. Mezi jejich další výhody patří:

  • • Elektrický nebo manuální pohyb regálov
    • Kompaktní skladovací prostor
    • Rychlý přístup
    • Široká škála dielov až po velmi velké instalace

V prostorné budově s rozlohou 120 m² byly instalovány 7 manuálně ovládaných mobilních regálů, každý o délce 10 m, a jeden přidaný pevný regál pro skladování pneumatik. Takéto řešení vytvořilo celkovou skladovací kapacitu od 3 780 do 4 800 pneumatik (v závislosti na jejich velikosti) na 7 úrovních.

Výsledek

Constructor má rozsáhlé zkušenosti s prací na takovýchto specializovaných projektech, které umožňují vyvinout systém skladování pneumatik na míru, který byl do detailů přizpůsoben požadavkům společnosti Bekö a poskytuje skladování 40 pneumatik na metr čtvereční, což představuje nesmírně efektivní využití volného prostoru.

O společnosti BEKÖ Bil

Bekö Bil je předním distributorem automobilů ve švédském Göteborgu. Spolupracuje s mnoha významnými značkami, například SAAB, Chevrolet, Opel a Subaru.