Skip to main content

Augsburg dosáhne nových výškových úrovní díky inovativní řešení společnosti Dexion

Augsburg International, Rumunsko

Přehled případové studie

Zákazník: Augsburg International
Krajina: Rumunsko
Použité produkty / služby: Víceúrovňové plošiny, Paletové regály P90, Policové regály HI280

Požiadavky zákazníka

Multi-tier, Augsburg

Augsburg neustále udržiaval velké množství zásob, ale produkty nebyly dosud uloženy optimálně. To představovalo překážku při řízení podniku a brání jeho potenciálnímu růstu. Společnost Augsburg uznala, že přechod na efektivnější uspořádání skladu výrazně urychlí jeho provoz a zároveň vytvoří prostor pro budoucí růst.

Řešení od Dexion

Dexion byl vybrán pro spolupráci na tomto projektu díky své mezinárodní reputaci, rozsáhlé zkušenosti v této oblasti a efektivnosti jeho navrhovaného skladovacího řešení.

Spolu s standardními regálovými systémy byla nejdůležitější součinnost projektu víceúrovňová plošinová struktura uvnitř skladu. Vďaka rozsáhlým zkušenostem v oblasti poskytování skladovacích řešení byl Dexion schopen do projektu zahrnout i příslušenství vyrobené na míru, které vyhovovalo specifickým potřebám Augsburgu. Toto příslušenství obsahovalo speciální paletové brány, které měly za úkol pomáhat při přesunu zboží na palubách mezi jednotlivými plošinami, a také vlastní vlastně vyráběný systém schodů a zábradlí.

Výhody řešení od Dexion:

 

  • Cenově dostupná a rychlá realizace projektu.
  • Naplno využitý vertikální prostor v skladě.
  • Zaručené rychlé, efektivní a přesné vyřízení objednávek pro všechny druhy produktů.
  • Žádné přerušování existujícího provozu skladu během trvání instalace projektu.
  • Dosahovaná maximální skladovací kapacita v rámci budovy prostřednictvím víceúrovňových plošín, spolu s efektivnějším uspořádáním paletových a policejních regálů.
  • Pevné základy pro spolehlivý logistický dodavatelský řetězec.

 

Multi-tier, AugsburgVýsledek

Společnost Dexion dodala vysoce kvalitní řešení, která zvýšila efektivitu skladu v Augsburgu a současně nabídla lepší pracovní podmínky pro zaměstnance. Tato řešení byla pro společnost cenově dostupná a byla dodána mimořádně rychle.

O společnosti Augsburg

Augsburg International je jedním z hlavních dovozců a distributorů náhradních dílů do automobilů, maziv, garážového zařízení a příslušenství. S 320 zaměstnanci, 150 vozidel, centrálním skladem a 28 regionálními sklady je jedničkou na trhu s originálními náhradními díly a částmi karoserií v Rumunsku. Ich sklady disponují více než 8 milióny náhradních dílů. www.augsburg.ro