Skip to main content

Kasten dodá skladové řešení pro Agrimarket

Přehled případové studie

Zákazník: Agrimarket
Krajina: FínskoPoužité produkty / služby: Paletové regály P90. Konzolové regály. Policové regály HI280. Optim, systém do prodejen.

Požadavky zákazníka

Agrimarket, FinlandAgrimarket je přední finský obchodní a servisní řetězec zabývající se zemědělskými produkty, stroji a zahradnictvím. Potřebovali najít způsob, jak ve svých prodejnách uskladňovat a vystavovat tisíce druhů zboží všech velikostí a tvarů. Agrimarket vlastní prodejny výrobků standardních velikostí, jakož i velké centra pro stavební stroje.

Tyto skladovací zařízení musely být flexibilní, aby vyhovovaly neustále se měnícím sezónním požadavkům. Také museli dobře vypadat, protože byly určeny pro prodejní oblast, jakož i pro skladové a vychystávací prostory.

Agrimarket požádal Kasten, aby spolupracoval s jejich vlastní designérskou skupinou na vytvoření vhodného skladovacího řešení.

Řešení od Kasten

Na uspokojivé vybavení obchodů, skladovacích prostor a venkovních prostor bylo zapotřebí několik různých druhů úložných řešení. Ty zahrnovaly systémy do prodejen, paletové regály a konzolové regály.

Agrimarket, FinlandSystémy do prodejen Optim spolu s příslušenstvím byly ideálním výchozím bodem, protože jsou mimořádně všestranné. Skládají se z rámů, vodorovných nosníků s dlouhým rozponem, polic, jakož i širokého příslušenství, které umožňuje jednodušší vystavovat i ty najťažkopádnejšie výrobky. Pro některé skupiny produktů byly navrženy řešení na míru. Patřily k nim například regály na dveře, držáky plakátů a regály na přikrývky koní a sedla. Pro výrobky vystavované venku byly vyrobeny speciálně pozinkované verze systémů Optim, které mají vyšší odolnost vůči různým klimatickým podmínkám.

Při regálech byly použity odzkoušeny řešení včetně paletových regálů P90 Tyto regály byly dodány v 3 metry vysoké verzí, aby se umožnilo vystavení zboží na nižších úrovních a jeho skladování na těch vyšších. Víceúrovňové skladování také poskytlo maximální kapacitu. Na konci uliček byly umístěny reklamní tabule na podporu prodeje.

Výsledek

"Agrimarket dostal rozmanitou škálu úložných řešení, která jim umožňuje nejen prodávat a vystavovat zboží estetickým způsobem, ale také jim maximalizovala skladovací kapacitu."

O společnosti Agrimarket Fínsko

Řetězec Agrimarket je celostátní obchodní a servisní síť, která se skládá ze společností Hankkija Oy, Etelä-Pohjanmaan Osuuskauppa, Suur-Seudun Osuuskauppa a Kymenlaakson Agrimarket Oy.