Skip to main content

Společnost Dexion se úspěšně zúčastnila největší logistické akce ve Východní Evropě

Dexion attended Translog 2015, which  successfully returned for the fifth consecutive year of the TEG-organized logistics gala. The event took place on 25-26 November at the Corinthia Hotel in Budapest.

Logistics Event Eastern Europe

Společnost Dexion se zúčastnila akce Translog 2015, která se úspěšně konala pátý, po sobě jdoucí rok a představovala logistický galavečer organizovaný společností TEG. Akce se uskutečnila 25. - 26. listopadu v hotelu Corinthia v Budapešti.

Specialisté ze společnosti Dexion Hungary a sousedních států Rumunska, Slovenska a České republiky přivítali nové a stávající partnery na nejdůležitějším Logistickém setkání ve Východní Evropě.

Tým společnosti Dexion se na akci Translog 2015 setkal s mnohými účastníky z významných společností v Maďarsku, ale také z Rumunska, České republiky, Slovenska, Makedonie a Srbska.  Tito účastníci horlivě navštěvovali náš stánek, aby se setkali s našimi účastníky a získali více informací o řešeních, která by jim společnost Dexion mohla poskytnout, aby překonali své skladové výzvy a maximalizovali prostor ve skladu.

„Je to podruhé, co jsme se zúčastnili akce Translog a už se těšíme na naši účast na setkání příští rok. Letos jsme se setkali s velkým počtem delegátů, kteří projevili skutečný zájem o naše skladovací řešení. Dokázali jsme navázat kontakty pro současné a nadcházející projekty, které naznačují dlouhodobou spolupráci.

Organizátoři byli velmi nápomocni, přičemž poskytli asistenci při dohodnutí našeho setkání a zajištění celkově vysoce profesionálního prostředí. Na setkání se také uskutečnily různé logistické konference a zajímavá prohlídka skladu společnosti Mercedes, avšak my jsme se zaměřili na vytváření a rozvíjení obchodních vztahů s našimi nově nalezenými partnery. “ řekl Peter Zoltan, národní manažer prodeje pro společnost Dexion Kft Hungary.

TRANSLOG Connect Congress představuje vedoucí obchodní konferenci mezi odvětvími na trhu pro profesionály z oblasti přepravy, logistiky a správy zásobovacího řetězce v oblasti Střední a Východní Evropy.

Od prvního setkání v roce 2011 dosáhl počet účastníků více než 500 z více než 30 zemí z regionu a mimo něj. Ředitelé z vedoucích společností z různých průmyslových odvětví - jako například automobilový, elektronický, ropný a plynárenský, těžký průmysl a ocelářství, maloobchodní prodej, potravinářský a nápojový, FMCG, energetický a jiné - se každoročně zúčastňují konference, aby se setkali s klíčovými poskytovateli služeb z oblasti logistiky, softwaru, konzultací, přepravy a správy skladu.

Organizátoři za účelem zaručení kvality programu konference úzce spolupracovali s vedoucími místními a regionálními asociacemi, evropskými a mezinárodními mediálními partnery a s výborem Programme Advisory Committee, jehož členové jsou dobře známými logistickými experty z vedoucích mezinárodních společností. Program konference nabídl aktuální trhové náhledy na téma týkající se správy zásobovacího řetězce, logistiky, výroby, IT, přepravy a správy skladu.

V průběhu dvou let měli poskytovatelé služeb možnost setkat se s výkonnými řediteli a průmyslovými experty prostřednictvím série předem dohodnutých vzájemných obchodních setkání a více neformálních síťových aktivit, čímž maximalizovali efektivnost podnikání a vytvořili jedinečnou příležitost na rozvoj smysluplných a cenných obchodních vztahů.

Related news
Latest news