Skip to main content

Představujeme nejmodernější úložné řešení na LogiMAT 2020

Dexion představí naše nejnovější inovace v oblasti úložného řešení na předním mezinárodním veletrhu LogiMAT 2020.

LogiMAT 2020Mezinárodní veletrh LogiMAT pro řešení intralogistiky a řízení procesů je největší každoroční veletrh intralogistiky v Evropě. Letos se bude konat ve Stuttgartu od 10. do 12. března. Nyní provádíme poslední úpravy našeho stánku, který najdete v hale 5, stánek A61.

V našem stánku Vám představíme rozmanité a rozsáhlé koncepty skladování, od standardních až po zakázkové skladové logistické řešení.

Vrcholem bude naše nová generace skladovacích strojů. Vertikální skladovací stroj TORNADO UHD, navržený s nejnovější technologií a softwarem TCPlus, nabízí všestrannost: kompaktní ukládání malých dílů v nejmenších prostorech, bezpečné, ergonomické a bezchybné vychystávání. Maximalizuje dostupný prostor a šetří čas, což umožňuje hromadné vychystávání na nejvyšší úrovni. Návštěvníci našeho stánku si budou moci vyzkoušet nové TORNADO UHD.

Logimat 2020

Představíme také naše plně automatizovaná řešení, která jsme vytvořili ve spolupráci se společností Lampe Lagertechnik GmbH. Zjistěte více o řešeních automatizovaného úložiště, která v současné době vyvíjíme. Toto je vzrušující a inovativní oblast; objevte, co budoucnost chystá za inteligentní, automatizovaná řešení!

K vidění bude také řada našich oblíbených a vysoce všestranných úložných produktů, jako je náš mobilní regál MOVO pro velké zatížení, který lze použít v mnoha prostředích a dokáže se vypořádat s teplotami -40 ° C. MOVO je kompatibilní s řadou typů regálů a je vysoce univerzální a přizpůsobivé pro jakýkoli sklad.

Návštěvníci našeho stánku si budou moci prohlédnout naše nové výsuvné jednotky vystavené v našem regálovém systému P90, které zahrnují jak ruční, tak elektrické možnosti; konfigurovatelné podle požadavků zákazníků, nabízí efektivní tok materiálu, bezpečné a ergonomické vychystávání a zároveň poskytuje skladování s vysokou hustotou.

Logimat 2020

Ve společnosti Dexion vynikáme v navrhování inovativních řešení a systémů skladování. Naše systémy nabízejí flexibilitu, mohou být dynamické nebo statické, jsou kompatibilní a rozšiřitelné pro optimalizaci procesů a přinášejí nákladovou efektivitu interním logistickým procesům. Naše řešení jsou vždy přesně přizpůsobena interním procesům našich zákazníků.

Zajímá vás, co mohou LogiMAT 2020 a Dexion nabídnout? Těšíme se na shledání. Vstupenky na LogiMAT 2020 si můžete objednat e-mailem na adresu logimat2020@dexion.de a další informace o LogiMAT 2020 naleznete zde.

Related news
 • 12546
  20.10.2022

  75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

  Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě.
 • 12188
  25.05.2022

  LogiMAT - Konečně je zpět!

  Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím.
Latest news