Skip to main content

LogiMAT - Konečně je zpět!

LogiMAT 2022Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím. Buďte rychlí. Lístky rychle mizí. Zarezervujte si ten svůj. Přidejte se k nám na logimat 2022!

Už je to nějaký čas, ale jsme nadšeni, že největší mezinárodní veletrh intralogistiky na světě je zpátky. Do velké události zbývá už jen týden, nenechte si ujít příležitost vidět nás! Najdete nás v hale 5, stánek D60.

LogiMAT 2022Buďte mezi prvními, kdo se dozvědí o našem nejnovějším automatickém výtahovém systému, který bude představen na LogiMAT. Navštivte náš tým a sledujte, jak předvedeme, co tento nový vertikální stroj dokáže. Nezapomeňte si prohlédnout naše nejnovější videa a popovídat si se členy našeho týmu, abyste objevili výhody, které systém jako tento může nabídnout.

Bez ohledu na povahu vašich produktů, máme řešení skladování, které vám vyhovuje; ať už skladujete dlouhé zboží a potřebujete konzolový systém, potřebujete zvýšit skladovací kapacitu bez rozšíření skladové plochy nebo plánujete přechod k automatizaci, budeme zde na každém kroku.

Objevte naše nejnovější výsuvné jednotky, které jsou navrženy tak, aby vám ušetřily čas a prostor ve vašem pracovním prostředí. Díky efektu podobnému zásuvce se palety mohou pohybovat tam a zpět pro jednodušší a ergonomické vybírání, čímž se vytváří efektivnější pracoviště.

LogiMAT je ideální platforma k tomu, abyste nás navštívili a viděli širokou škálu našich produktů v akci. Naši přátelští a zkušení členové týmu budou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy.

LogiMAT 2022Budeme také mluvit o našem sortimentu regálů Hi280 a ukážeme vám mobilní regálové systémy, které zlepšily sklady po celé Evropě. Tyto policové jednotky lze snadno přesouvat s dodatečnou mobilitou a mohou zdvojnásobit kapacitu úložného prostoru.

Nabízíme něco pro každého. Pojď a připoj se k nám.

Přivítá vás náš přátelský personál v salonku pro návštěvníky a my vás vezmeme na cestu úložných řešení, abychom vám ukázali, jak můžeme zlepšit procesy a operace vaší společnosti. Poskytování různých řešení, která vám vyhovují, bez ohledu na to, o jaký problém se jedná. Jsme běžci na dlouhé tratě, tak se přijeďte podívat a zjistit, jak vám můžeme pomoci. Zarezervujte si lístky!

Nepromeškejte nás! Najdete nás v hale 5, stánek D60!

Related news
Latest news