Skip to main content

Dexion na LogiMAT 2019

Už 17. rok se LogiMAT stal první volbou  vlivných pracovníků a manažerů, kteří chtějí držet krok s neustále se měnící obchodní scénou. Spojuje to největší a to nejlepší ze všech aspektů logistiky - od zakázky až po výrobu a dodávky.

Tenhle rok slibuje, že návštěvníkům nabídne lepší zážitek než kdykoliv předtím. Je to proto, že nabízí návštěvníkům příležitost mluvit tváří v tvář s odborníky v halách, zúčastnit se obchodních fór s cílem slyšet z první ruky vedoucích odborníků z oblasti průmyslu o klíčových tématech a nejnovějších trendech v oblasti logistiky a vidět živé ukázky výrobků a inovací.

Tým Dexion se vždy těší na svou účast na LogiMAT. Je to první velká výstava roku a stala se jasným favoritem pro vystavovatele i návštěvníky kvůli kombinaci živých demonstrací, dobrého rozmístění a profesionálního, ale uvolněného prostředí, kde je radost realizovat obchody.

Na LogiMAT jsme měli vždy skvělý čas," řekla Dagmar Brovot z oddělení Marketingu a komunikace společnosti Dexion v Německu. "Máme tu stánek už několik let a mnozí návštěvníci se k nám rok co rok znovu vracejí, aby zjistili, co je nové a aby našli řešení pro jejich vlastní provoz. Je dobré být s nimi v kontaktu a samozřejmě představit naše produkty novým lidem. Živé demonstrace se ukázaly jako velmi populární, takže na letošní akci předvedeme některé z našich nejinovativnějších produktů, včetně MOVO, našeho robustního mobilního regálového řešení, našeho systému Pallet Shuttle System, který optimalizuje tok materiálu a impozantní a kompaktní úložný systém TORNADO pro skladování malých dílů. "

Podívejte se sami

Návštěvníci výstavy se budou moci setkat s naším týmem a dozvědět se více o inovativních řešeních regálů společnosti v stánku Dexion v Hale 5, stánek A61.

LogiMAT 2019 ve zkratce

Udalost: 17. Mezinárodní veletrh Intralogistic Solutions a Process Management
Město: Stuttgart, Nemecko
Místo: Výstaviště Stuttgart
Dátum: 19-21 ÚNOR 2019 | 9AM – 5PM
Stánek: Hala 5 A61
Vstup: se vstupenkou.

Získejte bezplatnou vstupenku: www.dexion.com/campaigns/LogiMATVouchers

O Dexion

Společnost Dexion GmbH Laubachu se stala členem společnosti Gonvarri Steel Services v lednu 2018. Společnost Gonvarri má sídlo v Madridu a 36 výrobních závodů celosvětově v 16 zemích. V roce 2016 dosáhly společnosti Gonvarri Steel Services výnosy ve výši 2,325 miliardy EUR.

Dexion je jedním z předních poskytovatelů úložných logistických řešení v Evropě. Od jednoduchých regálových systémů až po skladové řešení na míru, dynamické, automatizované skladovací a vyhledávací systémy, interiérový design a ocelové konstrukce - a to vše z jednoho zdroje.

O LogiMAT2019

LogiMAT 2019, 17. Mezinárodní veletrh pro Intralogistics Solutions a Process Management, je největší obchodní výstavou v oblasti intralogistiky na světě. Nabízí komplexní přehled o všem, co řídí intralogistiku, od zakázky přes výrobu až po dopravu. Mezinárodní vystavovatelé se začátkem  roku sejdou, aby prezentovali inovativní technologie, produkty, systémy a řešení na zefektivnění operací, optimalizaci procesů a snížení nákladů ve vnitřní logistice společnosti.

Pro vice informací jděte na: www.logimat-messe.de

Related news
Latest news