Skip to main content

75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě. Comino si uvědomil potřebu skladovacích regálů které je možno rychle a snadno demontovat a znovu použít, a jeho důmyslnost vydláždila cestu úspěchu společnosti Dexion.

Slotted Angle

Od roku 1947 se tento nastavitelný skladovací systém dodává zákazníkům s flexibilním logistickým řešením na pokrytí všech jejich potřeb.

Během posledních 75 let šroubované regály Dexion posloužily na mnoho rozmanitých využití a nabízejí našim zákazníkům spolehlivé a praktické řešení skladovacích potřeb jako výrobky s dlouhou životností.

Je zajímavé, že byly využívány i na alternativní účely jiné než skladovací řešení. Například v roce 1956 byly výrobky dodány pro lyžařský stadion na zimních olympijských hrách, které se konaly v Cortina d’Ampezzo. V roce 1963, kdy zemětřesení zasáhlo Skopje a způsobilo obrovskou destrukci, Comino věnoval své výrobky na pomoc s výstavbou nových domů v množství, které stačilo na dokončení dvou kompletních vesnic. Toto město proto dostalo přezdívku ‚Dexiongrad‘.

MOVO

Jako člen skupiny Gonvarri Material Handling společnost Dexion nadále zaujímá pevné místo v tomto oboru v celosvětovém hledisku.

Od svého počátečního úspěchu se šroubovanými regály společnost pokračovala v úspěšném rozvoji a vyvíjela a vyráběla výrobky a řešení pro další typy regálových jednotek a paletových regálů. V důsledku toho pomáhá mnoha zákazníkům po celém světě s jejich skladovacím řešením.

Značka nadále roste a jako součást skupiny Gonvarri se může zabývat moderními řešeními neustále se rozvíjející oblasti skladování. Automatická a poloautomatická řešení se stávají hlavní volbou pro stále více podniků. Tyto prostorově úsporné a nákladově efektivní systémy, jako např. MOVO, Pallet Shuttle a skladovací stroje, představují pro zákazníky efektivní řešení pro snadný a bezpečný provoz.

Rack-clad

Rostoucí úspěch společnosti Dexion a uznávaná značka přináší inovativní skladovací řešení, jako např. systémy miniload a opláštěné regálové instalace, pro širokou škálu oborů po celém světě, např. farmaceutický, automobilový a potravinářský průmysl.

Prostřednictvím široké nabídky řešení může společnost Dexion nabídnout svým zákazníkům mnohem víc. Díky více než 75 letům zkušeností v oboru týmy technicky zdatných a kvalifikovaných pracovníků zajišťují, aby zákazníci dostávali podporu a znalosti pro dosahování úspěšných výsledků.

Společnost Dexion postupuje stále kupředu a zapojuje se do vertikálních zemědělských projektů – nové cesty pro zemědělská řešení navržená pro městské oblasti s omezeným venkovním prostorem. V rámci skupiny Gonvarri společnost Dexion pokračuje v inovacích a zlepšování a využívá Cominovy počáteční šroubovací regály jako konstrukci nastavitelného skladovacího řešení.

Připíjíme na dalších 75 let spolehlivých a praktických skladovacích regálových řešení od společnosti Dexion a Gonvarri.

Related news
Latest news