Skip to main content

Společnost Dexion představuje novou webovou stránku o skladovacích strojích pro propagaci svého sortimentu poloautomatizace

Automatické skladovací systémy jsou počítačem řízené systémy, které mohou výrazně zlepšit účinnost skladování a vychystávání produktů.

Skladovací strojeSkladovací stroj může ušetřit až 75% podlahové plochy, snížit chyby vychystávání o 70% a zkrátit dobu vychystání o více než 60%.

Nejúčinnějším způsobem použití skladovacích strojů je zahrnutí správy výrobků do produktu.

Náš program WMS je vyvinutý pro Tornado a Paternoster a lze jej standardně zahrnout do všech našich poloautomatizovaných řešení pro skladování a manipulaci. Uspořádejte a optimalizujte svůj sklad pomocí Skladovacích strojů.

Tornado výtahový systém je dynamický skladovací systém, který se pohybuje vertikálně a dodává zboží na policie přímo k operátorovi, buď pouhým stiskem tlačítka nebo skenováním čárových kódů.

Díky jednoduché struktuře je tento úložný systém spolehlivý a nenáročný na údržbu, zatímco modulární design umožňuje přizpůsobení tak, aby vyhovovalo téměř všem požadavkům. Vyžaduje téměř o 75% méně podlahového prostoru ve srovnání s konvenčními úložnými řešeními a může fungovat jako samostatný systém nebo jako instalace více jednotek.

Paternoster vertikální skladovací stroj je osvědčené a bezpečné řešení, které nabízí automatizované ukládání položek vyšší hmotnosti nebo nepravidelného tvaru. Nabízí dobrou přístupnost a jasný přehled o uskladněného zboží a zároveň poskytuje vynikající řešení na zkrácení doby vychystávání.

Systém Paternoster pracuje vertikální rotací. Požadovaný zboží se přepravuje k operátorovi nejkratší možnou cestou a je prezentován v ergonomické poloze s možností umístění vybíracích míst na více podlažních úrovních.

Další dostupné skladovací stroje z naší nabídky jsou určeny pro skladování a manipulaci s různými druhy těžkého zboží, zejména materiálu vyrobeného z kovu. Optimalizace tohoto designu umožňuje nakládání a vykládání celých balíků těžkého materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku - jakož i manipulaci s jednotlivými kusy, buď ručně pomocí jeřábu, nebo automaticky pomocí vstupního podavače.

Nová webová stránka www.DexionMachines.cz nabízí komplexní informace, videa a technické podrobnosti o mnoha výhodách této jedinečné řady. Najdete zde i podrobné případové studie našich úspěšných příběhů a podrobnosti o tom, jak můžeme podpořit projekty v oblasti strojů pomocí naší jedinečné funkce vzdáleného servisu, jakož i týmů našich vysoce kvalifikovaných technických specialistů.

Navštivte webovou stránku, kde se dozvíte, jak můžete zlepšit svou skladovací kapacitu a efektivitu manipulace s použitím nejmodernějších technologií dostupných na českém trhu.

Related news
Latest news
 • 13220
  13.04.2023 0:00:00

  LogiMAT 2023 – Začněte svoji Stor[e]y

  Po zdařilém návratu loňského LogiMATu se dostáváme k další kapitole úspěšného příběhu LogiMAT. Je to veletrh všech nejnovějších trendů v intralogistice, stejně jako představení trendů pro náš průmysl. Začněte svůj obchod se skladovými řešeními Dexion! Navštivte nás na LogiMAT 2023 ve Stuttgartu!
 • 12546
  20.10.2022 0:00:00

  75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

  Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě.
 • 12188
  25.05.2022 0:00:00

  LogiMAT - Konečně je zpět!

  Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím.