Skip to main content

Společnost Dexion představuje novou webovou stránku o skladovacích strojích pro propagaci svého sortimentu poloautomatizace

Automatické skladovací systémy jsou počítačem řízené systémy, které mohou výrazně zlepšit účinnost skladování a vychystávání produktů.

Skladovací strojeSkladovací stroj může ušetřit až 75% podlahové plochy, snížit chyby vychystávání o 70% a zkrátit dobu vychystání o více než 60%.

Nejúčinnějším způsobem použití skladovacích strojů je zahrnutí správy výrobků do produktu.

Náš program WMS je vyvinutý pro Tornado a Paternoster a lze jej standardně zahrnout do všech našich poloautomatizovaných řešení pro skladování a manipulaci. Uspořádejte a optimalizujte svůj sklad pomocí Skladovacích strojů.

Tornado výtahový systém je dynamický skladovací systém, který se pohybuje vertikálně a dodává zboží na policie přímo k operátorovi, buď pouhým stiskem tlačítka nebo skenováním čárových kódů.

Díky jednoduché struktuře je tento úložný systém spolehlivý a nenáročný na údržbu, zatímco modulární design umožňuje přizpůsobení tak, aby vyhovovalo téměř všem požadavkům. Vyžaduje téměř o 75% méně podlahového prostoru ve srovnání s konvenčními úložnými řešeními a může fungovat jako samostatný systém nebo jako instalace více jednotek.

Paternoster vertikální skladovací stroj je osvědčené a bezpečné řešení, které nabízí automatizované ukládání položek vyšší hmotnosti nebo nepravidelného tvaru. Nabízí dobrou přístupnost a jasný přehled o uskladněného zboží a zároveň poskytuje vynikající řešení na zkrácení doby vychystávání.

Systém Paternoster pracuje vertikální rotací. Požadovaný zboží se přepravuje k operátorovi nejkratší možnou cestou a je prezentován v ergonomické poloze s možností umístění vybíracích míst na více podlažních úrovních.

Další dostupné skladovací stroje z naší nabídky jsou určeny pro skladování a manipulaci s různými druhy těžkého zboží, zejména materiálu vyrobeného z kovu. Optimalizace tohoto designu umožňuje nakládání a vykládání celých balíků těžkého materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku - jakož i manipulaci s jednotlivými kusy, buď ručně pomocí jeřábu, nebo automaticky pomocí vstupního podavače.

Nová webová stránka www.DexionMachines.cz nabízí komplexní informace, videa a technické podrobnosti o mnoha výhodách této jedinečné řady. Najdete zde i podrobné případové studie našich úspěšných příběhů a podrobnosti o tom, jak můžeme podpořit projekty v oblasti strojů pomocí naší jedinečné funkce vzdáleného servisu, jakož i týmů našich vysoce kvalifikovaných technických specialistů.

Navštivte webovou stránku, kde se dozvíte, jak můžete zlepšit svou skladovací kapacitu a efektivitu manipulace s použitím nejmodernějších technologií dostupných na českém trhu.

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news