Skip to main content

Rinac spolupracuje se společností dexion na revoluci v řešení chladících řetězců v Indii

S hrdostí oznamujeme naše strategické partnerství se společností Rinac, průkopníkem v infrastruktuře chladicího řetězce a čisté modulární výstavbě se sídlem v Bangalore v Indii.

Rinac LogoSpolečnost Rinac, založená v roce 1994, je přední společnost v oblasti navrhování, výroby, instalace a uvádění do provozu projektů chladících řetězců na klíč a řešení čistých staveb. S vizionářským přístupem úspěšně sloužily různým odvětvím včetně zahradnictví, mléčných výrobků, mořských plodů, masa, drůbeže, hotových výrobků, pohostinství, zdravotnictví, farmacie, skladování a chladírenské logistiky.

Mají mezinárodní působnost po celé Srí Lance, Nepálu, Bangladéši, Bhútánu, Kataru, Spojených arabských emirátech, Keni, Ugandě, Tanzanii, Kongu a Nigérii, čímž dokazují svůj závazek vůči globálnímu závazku.

Naše partnerství představuje pro společnost Rinac významný milník, který jim umožňuje integrovat špičkové ocelové paletové regály a regálové systémy a poloautomatická řešení do svých komplexních nabídek.

Dexion v Německu je součástí Gonvarri Material Handling a autorizoval společnost Rinac k distribuci produktů a řešení na indickém trhu pod značkou Constructor.
„Jsme nadšeni, že můžeme spojit naše síly,“ říká pan Sukumaran, společný výkonný ředitel RINAC India Limited. „Reputace našeho nového partnera v oblasti kvality se plně shoduje s naším závazkem k dokonalosti v oblasti chladicího řetězce a čisté modulární konstrukce. Zlepšuje tak naši schopnost poskytovat prvotřídní řešení našim klientům včetně velkých korporací jako ITC, Britannia, Tata, Reliance, Nestle a mnoha dalších.“

Díky odborným znalostem společnosti Rinac ve spojení s našimi inovativními řešeními skladování, vzniká nejlepší volba pro podniky, které v Indii hledají přizpůsobená, spolehlivá a efektivní řešení chladícího řetězce a čisté konstrukce.

„Naším trvalým posláním je předefinování kvality, osvojování si nových dovedností, abychom vždy uměli stanovit vyšší výkonové standardy,“ říká pan Soji Abraham, CEO, RINAC INDIA Limited. „Toto partnerství se dokonale shoduje s naší vizí být lídrem v průmyslu chladicích řetězců a čisté modulární výstavby, čímž se zajistí lepší zítřek pro investory i zaměstnance.“

S důvěryhodným partnerem, jakým je Rinac, můžeme s jistotou rozšířit naši přítomnost v Indii. Společný závazek ke spokojenosti zákazníků a zaměření se na inovace vytváří synergii, která slibuje průlomová řešení pro indický trh.

Related news
Latest news