Skip to main content

Příslušenství k regálům Dexion - Perfektní řešení pro podporu bezpečnosti skladu a sociálního distancování

Zdraví, bezpečnost a zabezpečení ve vašich skladovacích a výrobních prostorech

Safety Accessories InitiativeUjistěte se, že váš sklad vyhovuje nejnovější legislativě v oblasti bezpečnosti skladu a pandemické ochrany, která je rozhodující pro hladký chod a bezpečnost týmu.

Široká škála příslušenství Dexionu může chránit regály a stěny před střetem s vysokozdvižnými vozíky, ale může také sloužit jako jednoduchý nástroj pro dělení skladů, který může snadno označit přístupové a dopravní trasy, což pomáhá vymáhat sociální distancování v těchto problémových časech.

Mezi naše bezpečnostní příslušenství patří trubkové bariéry, chrániče rámů, sloupové a rohové kryty s pěnovou výplní nebo bez ní, kovové patníky, bezpečnostní ocelové síťové panely, bezpečnostní bariéry, chrániče stojin z tvrdého plastu.

Safety Accessories Initiative

Systémy navržené na míru společnosti Dexion přicházejí s širokým výběrem bezpečnostních doplňků, které doplňují a dále přizpůsobují nastavení vašeho zařízení - ať už hledáte další ochranu pro vaše stojany a rámy, pro ochranu vašeho regálu a zboží proti nárazu vysokozdvižnými vozíky nebo pro zajištění řádného přístupu, segregace a oběhu pracovníků ve vašem skladu.

Naše systémy jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a jsou navrženy tak, aby obstály ve zkoušce času, a to i v těch nejintenzivnějších provozních prostředích. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která je buď pregalvanizovaná nebo práškově lakovaná v jasných, viditelných barvách, nebo je vyrobena ze silných a flexibilních nejmodernějších polymerových směsí.

Speciální ochranné kryty a chrániče skladu společnosti Dexion lze také přizpůsobit vašim konkrétním potřebám pomocí našeho vlastního konstrukčního týmu podporovaného zkušebnou a specializovaného výrobního týmu s kvalifikovanými pracovníky a nejmodernějšími stroji na výrobu oceli.

Safety Accessories Initiative

Náš sortiment bezpečnostních doplňků, navržených tak, aby doplňovaly a dále přizpůsobovaly stávající uspořádání, znamená, že máte jistotu, že vaši pracovníci jsou v bezpečí, dodržují správné určené trasy a že dodržujete všechna nezbytná nařízení a opatření pro sociální distancování.

S naší trvalou podporou, vedením, bezpečnostními kontrolami a komplexními audity jste vždy připraveni - aniž byste museli kdykoli dělat kompromisy ohledně síly, stability a integrity řešení, která jste nainstalovali, nebo na zdraví & bezpečnost vašich týmů.

Inteligentní nastavení součástí bezpečnostních doplňků může navíc poskytnout silný, profesionální a bezpečný způsob oddělení přístupových cest a zajištění sociálního distancování v pandemii a v budoucnu se může vrátit k jiným bezpečnostním a organizačním funkcím skladu.

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news