Skip to main content

Nový název na posílení pozice hlavního výrobce úložných řešení

V lednu 2018 společnost Gonvarri Steel Services dokončila akvizici skupiny Dexion.

Gonvarri Material Handling

S potěšením oznamujeme, že název skupiny se změnil na Gonvarri Material Handling (GMH). Společnost GMH bude pokračovat v obchodování v rámci dobře zavedených značek Dexion, Kasten a Constructor v celé Evropě a na celém světě.

Toto nové vlastnictví dále posiluje skupinu jako vedoucího poskytovatele skladovacích řešení a manipulace s materiálem tím, že poskytuje odborné znalosti a zdroje pro další růst a rozvoj skupiny. Společnost Gonvarri Steel Services má sídlo v Madridu a 36 závodů po celém světě v 17 zemích.

V roce 2017 dosáhly tržby společnosti téměř 3 miliardy EUR. Je strategickým lídrem v odvětví transformace oceli a podle Frank Pohla, generálního ředitele společnosti GMH a výkonného ředitele společnosti Dexion GmbH, je dokonalým partnerem.

"Jsem přesvědčen, že Gonvarri, s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě a ocelářské kompetenci, jakož i jeho celosvětová přítomnost, je ideálním novým majitelem. Těším se na spolupráci se společností Gonvarri, která lépe slouží našim zákazníkům a dále rozvíjí naši dobrou pozici na trhu." 

O společnosti Gonvarri Material Handling

 

 • Gonvarri Material Handling zahrnuje Constructor, Kasten a Dexion a je jedním z předních evropských výrobců skladovacích řešení.
 • Skupina Gonvarri Material Handling má silnou a bohatou historii se staletími kombinovaných znalostí, které umožňují zákazníkům přístup k celosvětové síti odborných znalostí a zkušeností.
 • S pokrytím na celém světě pomohla skupina některým z předních světových značek a průkopníkem MSP.
 • Zaměřuje se na podporu zákazníků a partnerů při plánování skladování, instalaci a průběžném servisu a podpoře.
 • Pro další informace navštivte www.gonvarri-mh.com

 

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news