Skip to main content

Nový název na posílení pozice hlavního výrobce úložných řešení

V lednu 2018 společnost Gonvarri Steel Services dokončila akvizici skupiny Dexion.

Gonvarri Material Handling

S potěšením oznamujeme, že název skupiny se změnil na Gonvarri Material Handling (GMH). Společnost GMH bude pokračovat v obchodování v rámci dobře zavedených značek Dexion, Kasten a Constructor v celé Evropě a na celém světě.

Toto nové vlastnictví dále posiluje skupinu jako vedoucího poskytovatele skladovacích řešení a manipulace s materiálem tím, že poskytuje odborné znalosti a zdroje pro další růst a rozvoj skupiny. Společnost Gonvarri Steel Services má sídlo v Madridu a 36 závodů po celém světě v 17 zemích.

V roce 2017 dosáhly tržby společnosti téměř 3 miliardy EUR. Je strategickým lídrem v odvětví transformace oceli a podle Frank Pohla, generálního ředitele společnosti GMH a výkonného ředitele společnosti Dexion GmbH, je dokonalým partnerem.

"Jsem přesvědčen, že Gonvarri, s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě a ocelářské kompetenci, jakož i jeho celosvětová přítomnost, je ideálním novým majitelem. Těším se na spolupráci se společností Gonvarri, která lépe slouží našim zákazníkům a dále rozvíjí naši dobrou pozici na trhu." 

O společnosti Gonvarri Material Handling

 

 • Gonvarri Material Handling zahrnuje Constructor, Kasten a Dexion a je jedním z předních evropských výrobců skladovacích řešení.
 • Skupina Gonvarri Material Handling má silnou a bohatou historii se staletími kombinovaných znalostí, které umožňují zákazníkům přístup k celosvětové síti odborných znalostí a zkušeností.
 • S pokrytím na celém světě pomohla skupina některým z předních světových značek a průkopníkem MSP.
 • Zaměřuje se na podporu zákazníků a partnerů při plánování skladování, instalaci a průběžném servisu a podpoře.
 • Pro další informace navštivte www.gonvarri-mh.com

 

Related news
Latest news
 • 13220
  13.04.2023 0:00:00

  LogiMAT 2023 – Začněte svoji Stor[e]y

  Po zdařilém návratu loňského LogiMATu se dostáváme k další kapitole úspěšného příběhu LogiMAT. Je to veletrh všech nejnovějších trendů v intralogistice, stejně jako představení trendů pro náš průmysl. Začněte svůj obchod se skladovými řešeními Dexion! Navštivte nás na LogiMAT 2023 ve Stuttgartu!
 • 12546
  20.10.2022 0:00:00

  75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

  Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě.
 • 12188
  25.05.2022 0:00:00

  LogiMAT - Konečně je zpět!

  Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím.