Skip to main content

Nový generální ředitel společnosti Gonvarri Material Handling v roce 2021

Sergio Rodriguez se stane novým generálním ředitelem společnosti Gonvarri Material Handling (GMH) s účinností od 1. ledna 2021. Frank Pohl, který GMH vedl posledních 6 let jako generální ředitel, odchází koncem roku 2020 do důchodu.

Frank Pohl

Sergio Rodriguez

Sergio Rodriguez je španělský inženýr, který získal titul PhD v oboru elektrotechnického a výpočetního inženýrství a magisterský titul v oboru podnikového managementu. Sergio zahájil svoji kariéru jako procesní inženýr vývoje ve společnosti ArcelorMittal a ve společnosti Gonvarri Industries působí 10 let na různých vyšších manažerských pozicích, včetně obchodních a provozních. Od roku 2017 působí jako GM ve společnosti Gonvarri Industries „Automotive Business Unit“ ve střední Evropě.

Josu Calvo - generální ředitel společnosti Gonvarri Industries - uvedl, že „Sergiova vášeň, odhodlání a inovativní duch spolu s jeho důvěryhodným a vděčným vedením budou dobře sloužit našim lidem, našim zákazníkům a partnerům a pokračovat v úspěšné cestě GMH. Během posledních let se společnost GMH stala pod Frankovým vedením předním evropským dodavatelem řešení pro manipulaci s materiálem přes ruční až plně automatizované sklady “.

Frank zůstane na palubě jako konzultant dalších 12 až 18 měsíců, aby usnadnil, podpořil a vedl novou obchodní jednotku `` Systémoví partneři``, která výhradně podporuje podnikání GMH se systémovými integrátory, kteří nabízejí řešení automatizace skladů.

O Gonvarri Material Handling

Gonvarri Material Handling (GMH) je předním poskytovatelem systémů průmyslového skladovacího zařízení, od policových regálů až po řešení s vysokými regály. Skupina je zastoupena po celé Evropě pod značkami Constructor, Kasten, Dexion, Stålteknik a Kredit.

S obratem 200 milionů EUR v roce 2019, více než 1200 zaměstnanci a moderními výrobními zařízeními strategicky umístěnými na klíčových trzích v Rusku, Rumunsku, Finsku, Švédsku, České republice a Německu jsme přední silou v odvětví skladování.

Skupina má silné místní zastoupení v celé Evropě i prodejní síť ve zbytku světa, včetně Afriky, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky.

Related news
Latest news
 • 13220
  13.04.2023 0:00:00

  LogiMAT 2023 – Začněte svoji Stor[e]y

  Po zdařilém návratu loňského LogiMATu se dostáváme k další kapitole úspěšného příběhu LogiMAT. Je to veletrh všech nejnovějších trendů v intralogistice, stejně jako představení trendů pro náš průmysl. Začněte svůj obchod se skladovými řešeními Dexion! Navštivte nás na LogiMAT 2023 ve Stuttgartu!
 • 12546
  20.10.2022 0:00:00

  75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

  Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě.
 • 12188
  25.05.2022 0:00:00

  LogiMAT - Konečně je zpět!

  Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím.