Skip to main content

Nový generální ředitel společnosti Gonvarri Material Handling v roce 2021

Sergio Rodriguez se stane novým generálním ředitelem společnosti Gonvarri Material Handling (GMH) s účinností od 1. ledna 2021. Frank Pohl, který GMH vedl posledních 6 let jako generální ředitel, odchází koncem roku 2020 do důchodu.

Frank Pohl

Sergio Rodriguez

Sergio Rodriguez je španělský inženýr, který získal titul PhD v oboru elektrotechnického a výpočetního inženýrství a magisterský titul v oboru podnikového managementu. Sergio zahájil svoji kariéru jako procesní inženýr vývoje ve společnosti ArcelorMittal a ve společnosti Gonvarri Industries působí 10 let na různých vyšších manažerských pozicích, včetně obchodních a provozních. Od roku 2017 působí jako GM ve společnosti Gonvarri Industries „Automotive Business Unit“ ve střední Evropě.

Josu Calvo - generální ředitel společnosti Gonvarri Industries - uvedl, že „Sergiova vášeň, odhodlání a inovativní duch spolu s jeho důvěryhodným a vděčným vedením budou dobře sloužit našim lidem, našim zákazníkům a partnerům a pokračovat v úspěšné cestě GMH. Během posledních let se společnost GMH stala pod Frankovým vedením předním evropským dodavatelem řešení pro manipulaci s materiálem přes ruční až plně automatizované sklady “.

Frank zůstane na palubě jako konzultant dalších 12 až 18 měsíců, aby usnadnil, podpořil a vedl novou obchodní jednotku `` Systémoví partneři``, která výhradně podporuje podnikání GMH se systémovými integrátory, kteří nabízejí řešení automatizace skladů.

O Gonvarri Material Handling

Gonvarri Material Handling (GMH) je předním poskytovatelem systémů průmyslového skladovacího zařízení, od policových regálů až po řešení s vysokými regály. Skupina je zastoupena po celé Evropě pod značkami Constructor, Kasten, Dexion, Stålteknik a Kredit.

S obratem 200 milionů EUR v roce 2019, více než 1200 zaměstnanci a moderními výrobními zařízeními strategicky umístěnými na klíčových trzích v Rusku, Rumunsku, Finsku, Švédsku, České republice a Německu jsme přední silou v odvětví skladování.

Skupina má silné místní zastoupení v celé Evropě i prodejní síť ve zbytku světa, včetně Afriky, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky.

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news