Skip to main content

LogiMAT 2023 – Začněte svoji Stor[e]y

Po zdařilém návratu loňského LogiMATu se dostáváme k další kapitole úspěšného příběhu LogiMAT. Je to veletrh všech nejnovějších trendů v intralogistice, stejně jako představení trendů pro náš průmysl. Začněte svůj obchod se skladovými řešeními Dexion! Navštivte nás na LogiMAT 2023 ve Stuttgartu!

LogiMAT event Už je to opět rok! Od 25. do 27. dubna 2023 se k nám připojte a zažijte „svět intralogistiky“ sejít se ve Stuttgartu na největší mezinárodní akci v oboru. Seznamte se s naším týmem odborníků a zjistěte, jak vám můžeme pomoci. Navštivte nás v hale 3, stánek 3C35.

Přijďte se podívat na naše automatizované skladovací systémy v akci. Objevte výhody, jako je efektivní skladování, přesné úrovně zásob, bezchybné a rychlé vychystávání. Ať už vás zajímají naše stroje Tornado nebo se chcete dozvědět více o GonvaLift a našich dalších skladových systémech. Budeme tam, abychom vám řekli více. Naše řešení jsou vyvíjena podle vašich individuálních potřeb, tak se k nám přijďte podívat.

Product info at LogiMATAť už je váš produkt jakýkoli, máme řešení úložiště, které vám vyhovuje. Ať už chcete zvýšit svou skladovací kapacitu, přemýšlíte o přechodu na plnou automatizaci nebo chcete zachovat tradiční skladování paletových regálů, jsme s vámi na každém kroku. Bez ohledu na velikost firmy – spolupracujeme s vámi, abychom našli to nejlepší řešení a přizpůsobili ho vašim konkrétním potřebám.

Proto je LogiMAT dokonalou platformou, kde můžete osobně prozkoumat a vyzkoušet naši řadu produktů. Povykládejte si s naším týmem odborníků, kteří rádi zodpoví jakékoli vaše dotazy.

Budeme tam, abychom probrali naši řadu policových systémů Hi280, od standardních polic až po vícepatrové Hi280 – skvělý způsob, jak využít výšku vaší budovy vytvořením úrovní skladování. Až tam budete, zjistěte o našich konzolových regálových systémech ideálních pro skladování dlouhých předmětů. Vystaveny budou také TELEKANT, MOVO a výsuvné jednotky, abyste mohli prozkoumat naši širokou škálu řešení. Promluvte si s našimi prodejci o našich dalších fantastických produktech.

Nabízíme pro každého něco. Přijďte k nám do haly 3, stánek 3C35!

Dexion at LogiMATPromluvte si s námi a zjistěte, jak mohou vaše individuální potřeby ožít, zjistěte, jaké výhody získáte z našich řešení a jak můžeme zajistit budoucnost vašeho podnikání. Od plánování a instalace až po servis a poprodejní podporu – poskytujeme vše, abychom vás podpořili na vaší cestě. Začněte svůj příběh se společností Dexion – vaším zkušeným poskytovatelem řešení. Nenechte si to ujít!  Rezervujte si vstupenky!

Podívejte se na nás v hale 3, stánek 3C35!

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news