Skip to main content

Jeden tým zvyšuje tržby skupiny Constructor Group

Silné vedení, optimalizace výrobních zařízení, mezinárodní expanze a znovuzaměření na služby zákazníkům zabezpečují skupině Constructor Group, specialistům na skladová řešení, mimořádné výsledky.

frank pohlV roce 2016 vzrostly tržby divize skladování, která působí na trzích v Evropě pod značkami Constructor, Kasten, Dexion a PSS, o více než 11 %. Tím narušila trhový trend, který v posledních letech obvykle zaznamenal nízké úrovně růstu odvětví, a posilnila novou strategii zavedenou Frankem Pohlem, generálním ředitelem skupiny Constructor Group, který nastoupil do funkce před dvěma lety.

Společnost od té doby zaznamenala 20 % nárůst tržeb v Norsku, Finsku a Nizozemsku, stejně jako na vyspělém německém a britském trhu. Společnost také zvýšila ziskovost prostřednictvím restrukturalizace a průzkumu nových trhů.

Jedním z příkladů je optimalizace organizace výrobního a dodavatelského řetězce skupiny. Zahrnuje vývoj výrobní a logistické základně v Rusku s cílem zabezpečit budoucí expanzi, protože společnost Constructor je jediným západoevropským výrobcem skladového vybavení s místní výrobní kapacitou.

Jeden tým: Plný závazek.

Klíčovým faktorem úspěchu je obnovení důrazu na kolektivní odpovědnost prostřednictvím iniciativy Jeden tým, která se vztahuje na každého zaměstnance a dodavatele. Jeden tým je o harmonické spolupráci bez ohledu na funkci nebo místo, a to s cílem poskytovat výjimečné služby zákazníkům.

S knihami plnými objednávek je Frank přesvědčen o tom, že společnost je ve vynikající pozici, aby odolala možným výzvám, které se v budoucnu objeví.

„Po rozšíření spolupráce s významnými společnostmi v průběhu minulého roku se snažíme další rok dosáhnout zvyšování růstu a hodnoty pro všechny zúčastněné strany - zákazníky, akcionáře a zaměstnance.

Směrem do budoucna očekáváme, že s pravděpodobnými politickými změnami v Evropě bude budoucnost náročná. Naše zkušenosti znamenají, že máme všechno proto, abychom mohli i nadále dodávat vysokokvalitní produkty a služby.“

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news