Skip to main content

Informace pro zákazníky ohledně aktuální situace COVID-19

COVID-19

Šíření nového koronaviru COVID-19 je pociťováno globálně napříč všemi segmenty, které je obtížné modelovat a hodnotit.

Denně pečlivě sledujeme současnou situaci z hlediska jejího dopadu na dodavatelský řetězec, abychom zajistili, že operace budou prováděny bezpečně a včas.

DEXION, s.r.o. sleduje a dodržuje všechny pokyny stanovené vládami zemí, ve kterých působíme, ať už se týkají obecné hygieny nebo cestovních omezení.

V důsledku toho jsme i nadále odhodláni udržovat naše zaměstnance a zákazníky v bezpečí a podpoře.

V současné době v našich výrobních závodech nedochází k velkým omezením, která by mohla mít vliv na naši schopnost dodávat naše produkty nebo kompletní instalace našim zákazníkům.

Tyto informace budou pravidelně aktualizovány, pokud dojde ke změnám, které by mohly ovlivnit náš normální provoz, budeme Vás informovat.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte prosím kontaktovat.

Zoltán Péter
Jednatel společnosti
DEXION, s.r.o.

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news