Skip to main content

Co všechno víte o našich regálových systémech?

Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.

Hi280 shelving unitJak poskytovatelé logistiky v oblasti skladování určitě znáte naše paletové policové systémy, avšak slyšeli jste, co nabízejí naše regálová řešení? Průmyslové regály jsou úžasnou alternativou pro sklady a budovy, ve kterých se nepoužívají vysokozdvižné vozíky ani těžké stroje.

Co jsou to ale průmyslové regály?

Většina lidí už zná tradiční (domácí) regály, avšak ne průmyslové. Tradiční regály jsou běžně vyráběny ze dřeva nebo lehkých kovů, zatímco průmyslové regály jsou vyráběny z oceli pro zvládání těžších nákladů a nabízejí různé příslušenství, které uživatelům pomáhá rozdělit zboží.

Co je důležitější, jaké jsou rozdíly mezi paletovými policemi a regály?

Řídí se podobnými principy konstrukce; jsou modulární a nastavitelné, kompromisem jsou rámy a nosníky nebo úrovně regálů. Inu, oba skladovací systémy se používají k organizaci a skladování předmětů, ale jsou mezi nimi patrné rozdíly, pokud jde o jejich použití, přístupnost a kapacitu.

LS3 shelving units at KNI project

 

 

 

 

 

Použití

Police jsou určeny ke skladování zboží na paletách a větších, těžších předmětů.

Regály nejsou vhodné pro palety, jsou úžasné pro skladování malých, lehčích nebo netypicky tvarovaných předmětů. Ideální pro společnosti, které mají vysokou úroveň manipulace s malými díly nebo působí v oblasti elektronického obchodu.

Přístupnost

Zboží v paletových policích se často vybírá a skladuje pomocí vysokozdvižných vozíků nebo jiných těžkých strojů.

Zatímco regály jsou určeny pro ruční vychystávání, při kterém se nevyžadují vysokozdvižné vozíky. Široký sortiment dostupného příslušenství znamená i to, že systémy lze rozdělit na ještě efektivnější a organizovanější skladování.

Longspan shelvingKapacita

Nejviditelnější rozdíly mezi policemi a regály jsou v tolerancích zatížení.

Regály jsou ideální pro skladování zboží s nižším zatížením v porovnání s regály, které jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby zvládly mnohem větší zatížení.

Takže, po vysvětlení hlavních rozdílů mezi paletovými policemi a regály se rozhoduje o tom, který z nich bude pro vás a vaši společnosti nejvýhodnější nyní i v budoucnosti.

Při výběru regálového řešení byste měli zvážit několik věcí, včetně:

  • vašich osobitých obchodních potřeb,
  • dostupného prostoru,
  • typu produktů, které plánujete skladovat,
  • celkového rozpočtu na projekt.
  • Jakou délku regálů potřebujete (vyžadujete krátké nebo dlouhé rozpětí?)
  • Jak nastavitelné nebo přizpůsobitelné musí být regálové řešení?

Pokud zohledňujete všechny tyto otázky, jak si vyberete nejlepší systém?

Hi280 shelving in a warehouse environmentBez ohledu na to, v jakém odvětví pracujete, regály mohou být správným řešením. Zajišťujeme široký sortiment průmyslových odvětví, včetně oděvního průmyslu, archivů, manipulace s malými díly a pneumatikami. Ať už hledáte regálové řešení s krátkým nebo dlouhým rozpětím nebo komplexní konstrukci s daným příslušenstvím, neexistuje požadavek, který bychom nedokázali splnit.

Zařizujeme rozličné společnosti od skladů, kanceláří a komerčních prostor až po námořní prostředí. Možná máte jedinečný požadavek, se kterým jsme se dosud nesetkali? Ať už jsou vaše potřeby v oblasti regálů jakékoli, máme technické zkušenosti a know-how, abychom vám přinesli to správné řešení.

Hi280 multi tier shelvingOd návrhu, přes projektování až po doručení a instalaci jsme vám k dispozici, abychom vás provedli celým procesem a poradili vám s nejlepšími možnostmi, které vám a vaší společnosti zajistí, že ze skladového řešení získáte maximum. Díky pochopení vašich potřeb provozu a osobitých požadavků na design s vámi spolupracujeme na dosažení konečných cílů v oblasti skladování a pomáháme zlepšit chod vaší společnosti.

Protože se naše regálové systémy vyrábějí v našich závodech, pocházejí přímo od nás. Tak vás můžeme průběžně informovat o průběhu jednotlivých fází, například o očekávaných termínech doručení či instalace. Tím, že materiály pocházejí přímo od výrobce, se redukuje zpoždění v komunikaci a zajišťuje se lepší kontrola kvality. Než k vám přijde finální výrobek, kontrolujeme, zda všechny naše materiály splňují vysokou prémiovou kvalitu, kterou se pyšníme.

Když mluvíme o našich regálových řešeních, možnosti jsou nekonečné. Proč nekontaktovat náš tým přátelských odborníků, abyste se dozvěděli více o našich produktech a o způsobu, jak vás můžeme podpořit.

Related news
Latest news