Skip to main content

Dexion zprovozňuje nové webové stránky pro střední a východní Evropu

Skupina Gonvarri Material Handling zprovoznila ve střední a východní Evropě nové webové stránky, aby zviditelnila své hlavní obchodní značky, Dexion a Bruynzeel.

New Websites LaunchesBrian Howson převzal v prosinci roku 2011 odpovědnost za řízení prodejních společností Dexion na Slovensku, v České republice a v Maďarsku . Pan Howson se ujal této funkce vedle své pozice šéfa Dexion Rumunsko. Prostřednictvím trvalé spolupráce s manažery na úrovni jednotlivých zemí usiluje o rozvoj synergií jak ve vztahu k továrně v Rašově, tak mezi prodejními zastoupeními s cílem vybudovat účinnější provozní model a pokračovat ve strategii značky spočívající v dalším rozšiřování činnosti na těchto trzích. 

Jedním z prvních přijatých opatření bylo zprovoznění dvou nových webových stránek pro každou z uvedených zemí. Stránky věnované provozu skladů a průmyslovým skladovacím řešením nesou značku Dexion a stránky pojednávající o skladovacích řešeních pro archivy, kanceláře, knihovny a muzea jsou k dispozici pod značkou Bruynzeel.

Webové stránky Dexion umožňují vizualizaci produktů jednak z pohledu jejich struktury a jednak z pohledu aplikací, pro něž jsou doporučeny; bez ohledu na to, zdá máte výrobní jednotku, sklad, dílnu nebo obchod s náhradními díly, a bez ohledu na to, zda musíte skladovat velké a těžké zboží, nebo větší množství malých produktů, díky nové struktuře webové stránky Dexion nejlépe pochopíte, které z dostupných možností jsou pro vás nejvýhodnější.

Webové stránky Bruynzeel jsou stejně komplexní a obsahují množství informací o různých skladovacích systémech pro archivy a kanceláře, ať už mobilních, nebo statických. Najdete zde to, co musíte hledat, když vybíráte archivační systém, a zjistíte také, jaké výhody přinášejí mobilní systémy a zda je pro vás vhodnější manuální, nebo elektronický systém. Z široké řady systémů vytvořených na základě 50letých zkušeností v oboru můžete vybírat nejrůznější řešení pro optimalizaci dostupného prostoru bez ohledu na jeho povahu.  

Nové webové stránky Dexion mají podobný design a typickou strukturu ve všech jazycích, v nichž si lze stránky prohlížet. Každá stránka však byla zpracována tak, aby plnila specifické potřeby každé země a prodejního zastoupení.

Níže jsou uvedeny některé ze zvláštních prvků, jimiž se odlišují webové stránky jednotlivých zemí:

Rumunsko bylo první zemí, která nové webové stránky zprovoznila. Stránka Dexion je zaměřena na průmyslové produkty a zejména na lakované paletové regály Premierack. Stránka www.dexion.ro obsahuje odkazy na Rumunsko a také informace o rašnovském výrobním závodu.

Můžete navštívit on-line prodejnu http://magazin.dexion.ro/a nakupovat produkty Dexion on-line. Informace o nabídce produktů pro archivy a kanceláře a souvisejících projektech v Rumunsku najdete na stránce www.bruynzeel.ro.

Slovensko bylo druhou zemí, která získala aktualizovanou webovou stránku www.dexion.sk, na níž jsou představeny průmyslové produkty dostupné v této zemi. Produkty Dexion budete moci rovněž nakupovat v on-line prodejně http://obchod.dexion.sk/, která bude již brzy zprovozněna.

Bruynzeel je na slovenském trhu nová značka a k propagaci systémů této značky na Slovensku přispívá nová webová stránka www.bruynzeel.sk.

Česká republika byla další zemí, která zprovoznila své webové stránky. Na adrese www.dexion.cz jsou prezentovány místně dostupné speciální produkty, jako jsou plastové krabice a systémy vnitřních dělicích stěn. Dozvíte se také aktualizované katalogové ceny nejprodávanějších lehkých policových systémů společnosti.

Stránka www.bruynzeel.cz obsahuje rozsáhlé reference na české skladovací projekty z oblasti bankovnictví, zdravotnictví, veřejné správy, vzdělání, muzeí atd.

Webová stránka Dexion Maďarsko na adrese www.dexion.hunabízí širokou řadu produktů, novinek a odkazů na maďarský trh s regálovými systémy.  Na maďarské webové stránce jsou k dispozici ke stažení různé propagační materiály týkající se skupiny Dexion a jejích produktů.

Značka Bruynzeel je na území Maďarska propagována prostřednictvím webové stránky www.bruynzeel.hu. Vysoce kvalitní skladovací systémy pro archivy a kanceláře vyráběné v holandské továrně Bruynzeel byly až dosud v Maďarsku k dostání jako výrobky Dexion. Nyní je jim věnována specializovaná webová stránka, která prezentuje jejich hlavní přednosti, jako je bezchybná kvalita, vynikající dostupnost a maximální efektivita daná jejich prostorově úsporným designem.

Nové webové stránky jsou koncipovány tak, aby návštěvníkům co nejpřehlednějším způsobem poskytovaly maximum dostupných informací. Proto vás zveme k návštěvě všech našich stránek a žádáme vás o zpětné informace ohledně jejich uspořádání, funkčnosti a dalších vlastností, které by podle vás měly mít.

Related news
 • 14147
  09.05.2024

  Dexion: Úspěšný příběh inovací a jednání založeného na hodnotě

  Příběh Dexionu začal jednoduchou, ale hlubokou pravdou: pevný základ je základem vytrvalosti. Dnes je Dexion mezinárodně zavedenou značkou, která se používá ve skladech po celém světě. Ale tento vzestup nebyl poháněn pouze inovativním podnikatelským nápadem; byla postavena na silných hodnotách a neochvějné kvalitě.
 • 14122
  02.05.2024

  Zpráva o udržitelnosti skupiny 2023

  S potěšením vám představujeme naši výroční zprávu o udržitelném rozvoji za rok 2023, která dokumentuje rozsáhlý pokrok a úspěchy skupiny v oblasti udržitelného rozvoje. Zpráva zdůrazňuje náš trvalý závazek k ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a úspěšnému řízení společnosti.
 • 13960
  04.03.2024

  Co všechno víte o našich regálových systémech?

  Může být matoucí pochopit rozdíly mezi paletovými policemi a průmyslovými regály a rozhodnout se, které řešení je nejlepší pro vaši společnost.
Latest news