Skip to main content

Úvod do nové generace regálů Longspan: spolehlivé, variabilní a více cenově dostupné

Představujeme vám regály Longspan Shelving 3 (LS3), které spojují všechny hlavní výhody současných regálů, systému Shelfplan, s přidanou hodnotou většího zatížení a flexibilnějšího designu, větší cenové dostupnosti a možnosti integrace do mobilních a vícepatrových instalací.

LS3

„Regály Longspan představují ideální řešení pro společnosti, které nechtějí nebo nepotřebují další náklady a větší kapacitu zajištěnou paletovým regálovým systémem a pro které standardizovanější krátké regály jednoduše nejsou vhodné z důvodu povahy jejich výrobků a procesu vyskladňování,“ říká Cristian Androne, prodejní ředitel společnosti Dexion Rumunsko.

Společnosti, které potřebují skladování dlouhých nebo neforemných položek, mohou pracovat efektivněji díky zavedení regálů Longspan.

Hlavní přínosy LS33:

LS3

 • Pevné, odolné a variabilní
 • Vysoká hustota skladování s minimálními prostorovými ztrátami umožňující efektivní skladování velkých a neforemných položek
 • Velká délka nosníků pro optimální flexibilitu a odpovídající uložení
 • Přístup zepředu i zezadu umožňuje rychlou a snadnou výměnu skladových zásob
 • Nákladová efektivita, protože delší trámy vyžadují méně rámů
 • Snadná montáž, nastavení a rozšíření, což zaručuje naprostou flexibilitu pro přizpůsobení se změnám trhu
 • Stupňovité nosníky jako standard, což zaručuje maximální vertikální světlou výšku s minimálním rizikem zachycení

Velký výběr příslušenství, včetně oddělovačů, síťovinových polic a trubkových nosníků, umožňuje uzpůsobení systému provozním potřebám.

Ls3Cristian dodává: „LS3 představuje ideální řešení pro zákazníky, kteří potřebují skladovat cokoliv od těžkých nákladů, přes krabice a kartony až po trubice či dráty, kdy zboží je zakládáno ručně. LS3 jsou vhodné pro mnoho různých umístění a zaručují naprostou flexibilitu pro uzpůsobení se změnám profilu výrobků.“

Systém Shelfplan bude nyní postupně vyřazován z prodeje, ale nadále zajistíme, aby zákazníci, kteří do tohoto výrobku investovali, dostávali pokračující podporu.

Proč si vybrat regály Longspan

U klasického regálového systému může docházet k prostorovým ztrátám, pokud zboží přesně nezapadá, zejména pokud je větší nebo neforemné. Regály Longspan představují ideální řešení pro skladování manuálně zakládaných, neforemných nebo dlouhých položek.

Nosníky mohou být až 3 m dlouhé a v nabídce jsou dřevotřískové nebo ocelové police.

LS3Konstrukce otevřeného rámu umožňuje zakládání do regálů zepředu i zezadu, díky čemuž se optimalizuje přístup a snižují prostorové ztráty.

Rámy jsou vyztužené a sešroubované pro zajištění pevnosti a spolehlivosti a nohy a vyrovnávací destičky umožňují uzpůsobení systému na nerovném povrchu.

Díky plně nastavitelným nosníkům systém LS3 umožňuje uzpůsobení budoucím změnám výrobků a zaručuje doplňkovou flexibilitu a bezproblémovost.

Systém je možno snadno demontovat, opětovně instalovat a upravovat, což je klíčový požadavek pro uspokojování potřeb vašeho trhu. Jeho schopnost přesunu a rozšiřování v souladu s potřebami zákazníka zaručuje snížení nákladů v průběhu životnosti a vyšší návratnost investice.

Pro více informací o LS3 (nebo pro podrobnosti o pokračování podpory pro systém Shelfplan) kontaktujte prosím náš tým.

Related news
Latest news
 • 13220
  13.04.2023 0:00:00

  LogiMAT 2023 – Začněte svoji Stor[e]y

  Po zdařilém návratu loňského LogiMATu se dostáváme k další kapitole úspěšného příběhu LogiMAT. Je to veletrh všech nejnovějších trendů v intralogistice, stejně jako představení trendů pro náš průmysl. Začněte svůj obchod se skladovými řešeními Dexion! Navštivte nás na LogiMAT 2023 ve Stuttgartu!
 • 12546
  20.10.2022 0:00:00

  75 let nastavitelných skladovacích systémů Dexion

  Je to již 75 let od okamžiku, kdy se Demetrius Comino (zakladatel společnosti Dexion) stal průkopníkem v oblasti šroubovaných regálů Dexion a představil první nastavitelný systém skladování svého druhu na světě.
 • 12188
  25.05.2022 0:00:00

  LogiMAT - Konečně je zpět!

  Konečně je zpět. Jsou to již více než 3 roky, ale logimat má být větší a lepší než kdykoliv předtím. Očekává se, že počet návštěvníků bude nejvyšší, jaký kdy byl, a již jsme si zarezervovali více vstupenek než kdykoliv předtím.