Skip to main content

Vertikální zemědělství

Ve společnosti Gonvarri Material Handling nejsme farmáři, ale odborníci na návrh, konstrukci a výrobu skladovacích řešení, která optimalizují využití dostupného prostoru – ideální partner pro podniky zabývající se vertikálním zemědělstvím.

Vertical Farming

Na místech, kde se tradiční pěstování uskutečňuje v exteriéru na polích nebo ve sklenících, obvykle na jedné úrovni, vertikální zemědělství přemisťuje proces do interiéru a používá více úrovní, přesouvá se vzhůru a získává výhody díky výšce – něco, co společnost GMH zdokonalila v průběhu nesčetných let zkušeností s využíváním skladových prostor pro rozličné použití v průmyslu.

Naše narůstající zainteresovanost v tomto kritickém sektoru je důkazem naší odbornosti v oblasti návrhu, pozemního stavitelství a průmyslové výroby. Pomáháme našim partnerům ze zemědělství uskutečňovat jejich ambice.

Vertical Farming

Naše technologie nám umožňuje přinášet flexibilní a účinná řešení – od návrhu v programech 3D CAD po závěrečnou analýzu prvků a testování konstrukcí, zajišťujeme, že naše výrobky jsou dostatečně mohutné a odolné po mnoho let. Naše výrobní soustava dokáže navíc zušlechťovat naše výrobky válcováním, řezáním laserem, CNC obráběním a ohýbáním a robotickým svařováním.

Tato řešení musí plně splňovat účel, jak schopnost obsáhnout rostliny a nepůdné médium, ve kterém rostou, odolnost proti korozi atd. Musí také využít výšku budovy zavedením víceúrovňové konstrukce, která může vyžadovat otáčení.

Náš univerzální sortiment, včetně automatizace a poloautomatizace, lze přizpůsobit jakémukoli prostředí v interiéru a jakémukoli prostoru, takže i menší jednotky se mohou opětovně měnit podle účelu.

AVFHrdí členové AVF

Jsme hrdí na to, že jsme členy Association for Vertical Farming (AVF – Asociace pro vertikální zemědělství) – přední celosvětové, neziskové organizace, která umožňuje mezinárodní výměnu a spolupráci s cílem urychlit rozvoj této oblasti.

Naším závazkem jsou koncept vertikálního zemědělství a výhody, které přináší. Působíme na celém světě s výrobními podniky strategicky umístěnými na klíčových trzích. Díky tomu můžeme spolupracovat s asociací AVF na jejích projektech globálně.

Jako člen asociace AVF podporujeme její kampaň na podporu vědy a výzkumu v oblasti vertikálního zemědělství, jakož i vzdělávací a charitativní programy na podporu rozsáhlejšího použití.

Kontaktujte nás, pokud působíte v oblasti vertikálního zemědělství nebo se chystáte založit provoz a chtěli byste si s námi popovídat o inovativních řešeních skladování.