FJ Industries, Dánsko

  • FJ_mobile_1
  • FJ_mobile_2
  • FJ_mobile_4

FJ Industries, Dánsko - Dexion Sklady surovin

MOVO, mobilní paletové regály:

Společnost kromě toho pro průmyslové využití vyrábí odlévané, kované a strojově opracované díly z oceli a nerezavějící oceli.

Společnost FJ Industries se skládá ze dvou divizí - divize FJ Sintermetal, která se specializuje na výrobu součástí z práškového kovu pro ocel a nerezavějící ocel a divize FJ Automotive vyrábí a prodává široké spektrum lisovaných, odlévaných, kovaných a sintrovaných pásů na výrobu nových vozidel, jakož i pro následný trh. 

Takže když společnost FJ Industries postavila nový sklad s rozlohou 620 m2 a chtěla získat co možná nejvyšší množství míst na palety, potřebovala silný a odolný systém paletových regálů.

Řešení:

Technický personál společnosti Constructor navrhl na míru upravenou instalaci mobilních regálů se 3 různými výškami podpěr, přičemž se začínalo od výšky stropní konstrukce.

Tato instalace mobilních paletových regálů MOVO obsahuje podpěry s výškou 5,5, 6,5 a 7,5 m. Skladovací kapacita tohoto systému je 2 688 míst na palety a každá otevřená ulička poskytuje přístup k 512 místům na palety. Nosnost jednoho páru nosníků je 4 000 kg.

Z důvodu zabezpečení přejezdu jsme namontovali kabelové příčné nosníky, což znamená, že systém je možno ovládat z obou stran. 

Kapacity:

Plocha skladu:

620 m2

Výška podpěry:

5,5 – 6,5 – 7,5 metrů

Počet míst na palety/ulička

512

Celkový počet míst na palety

2 688

Nosnost jednoho páru nosníků

4 000 kg