Agrimarket, Finsko

  • agrimarket_1
  • agrimarket_2
  • agrimarket_3
  • agrimarket_5
  • agrimarket_6
  • agrimarket_7

Agrimarket, Finsko - Dexion Vícevrstvý výběr

Řetězec Agrimarket je zemědělský řetězec, který má zahradnická střediska, železářství a prodejny mechanických dílů. Od množství skladovacích řešení se požadovalo naplnění potřeb prodejny, skladovacích a venkovních prostor.

Patří mezi ně montážní prvky prodejny, paletové regály a regály s konzolovými nosníky.

V prodejnách pro kutily a v železářstvích se nacházejí výrobky různých velikostí, od malých výrobků až po velké stroje. Montážní prvky prodejny musí mít flexibilitu pro splnění neustále se měnících sezónních požadavků železářství. Montážní prvky prodejen pro železářství musí být vhodné nejen pro  přední část prodejny, ale i pro skladové a sběrné oblasti. Z tohoto důvodu musí být přizpůsobitelná z pohledu svého vzhledu a skladovacích schopností.

Řešení:

Skladovací řešení byla zvolena a navržena společně s vlastní designovou skupinou prodejny tohoto řetězce prodejen. Systém montážních prvků pro prodejny Optim s příslušenstvím je možné přizpůsobit pro vystavování i těch nejrůznorodějších kombinací výrobků. Přizpůsobená řešení jsme navrhli i pro jednotlivé skupiny výrobků. Kromě jiných mezi ně patří dveřní regály, držáky plakátů, regály na koňské přikrývky a sedlové ventily. Z důvodu zvýšení odolnosti vůči různým vlhkým podmínkám jsme pro exteriérové výrobky vyrobili speciální galvanizované montážní prvky pro prodejny Optim.

Využili jsme řešení odzkoušené a otestované na vystavovacích oblastech, a to včetně paletových regálů P90, jako například regály na desky a laminát. Regály jsme dodali ve výšce 3 metry, což umožňuje vystavení výrobků na nižších úrovních a uskladnění zboží na vyšších úrovních. Pro potřeby propagace výrobků jsme dodali uličkové výstavní desky.

Společnosti Agrimarket jsme dodali různé spektrum skladovacích řešení, což jí umožňuje své výrobky nejen vystavovat a prodávat esteticky příjemným způsobem, ale dává jí to i schopnost maximalizovat své skladovací schopnosti. 

Kapacity:

Montážní prvky pro prodejny Optim:

Výška 3 000 mm, hloubka 550 mm přibl. 160 ks sekce po 1 750 mm

Paletový regál P90:

Výška 4 000 mm přibl. 1 500 míst na palety

Vícevrstvé police

Výška 4 500 mm přibl. 820 provozních metrů

Regály s konzolovými nosníky a střechou:

Výška 4 000 mm a ramena 1 200 mm

Mobilní police:

Výška 2 020 mm přibl. 137 provozních metrů