Kodin Terra, Finsko

  • kodin_terra_1
  • kodin_terra_2
  • kodin_terra_4
  • kodin_terra_5

Kodin Terra, Finsko - Dexion Uskladnění dlouhých předmětů

Kodin Terra je obchodní dům, který nabízí doplňky pro domácnosti a výrobky související s kutilstvím a zahrádkařením. Většinu montážních prvků pro prodejnu dodala společnost Constructor Finland, která mezi ně zahrnula paletové regály a montážní prvky pro prodejny Optim. 

Koncept společnosti Kodin Terra je usnadnění přístupu k výrobkům. Naše paletové regály a montážní prvky pro prodejny Optim dokázaly, že jsou efektivním řešením a výklady, které jsme vytvořili, podporují koncept společnosti Kodin Terra.

Řešení:

V souladu s konceptem zákazníka navrhla společnost Constructor naše technické řešení pro různé kategorie výrobků a vytvořila jejich vizualizaci. Mnohá řešení byla přizpůsobena jednotlivým potřebám, například přizpůsobená široká podpora pro 4 m vysoké stolní desky.

Oddělení dlaždic a laminátových podlah a prezentace jsou zabudovány do paletových regálů a jsou velké a viditelné. Mnohé výrobky jsou tak velké, že se na háčky najednou nevejdou. Jelikož rozměry montážních prvků pro prodejny Optim jsou založeny na použití palet pro prodejny, palety je možno bezpečně uskladnit nad vystavenými výrobky.

Mezi jinými záležitostmi jsme během fáze výstavby konzultovali zatížení způsobené regály a požadovanou nosnost podlahy. Povrchová úprava regálů a polic se vytváří podle barevné úpravy prodejny: světlešedá, žlutá, zelená a zinkový povrch.

Kapacity:

Montážní prvky pro prodejny OPTIM:

- výška 3 000 a 4 000 mm
- přibl. 300 častí po 1 750 mm

Paletový regál P90:

- výška 5 000 a 5 500 mm
- nosnost palety až 1 500 kg

Dřevěná skříňka:

- výška 3 500 mm
- délka 30 metrů
- 40 skříněk

Těžký regál s konzolovým nosníkem:

- výška 5 000 mm
- ramena 1 200 mm a nosnost 1 380 kg
- délka až 22 metrů s c/c 1500